Sporx Extra Arama Logo

Rıdvan Dilmen'den Ankaragücü - Galatasaray maçı yorumu!
10
RIDVAN DİLMEN KONUŞTU
Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın Ankaragücü'ne 1-0 mağlup olduğu mücadeleyi NTV ekranlarında yorumladı. İşte Rıdvan Dilmen'in sözleri...
9
"İDDİASI KALMAYINCA..."
Trabzonspor maçı Galatasaray için finaldi, yense konsantrasyon artardı. İddia kalmayınca böyle bir oyun oynarsınız, kadro da kısıtlı olunca her sonuca açık olur.
8
"ANKARAGÜCÜ, DİRİ VE CANLI"
Ankaragücü'nün korkunç bir mücadelesi var, havada uçuyorlar. Başakşehir maçında öne geçip kaybettiler. Diri ve canlı Ankaragücü, ben düşmeyebilirim diyor. 1-1 bitse bugün, bence fiş çekilirdi. Antalya ve Denizli maçları var, 29'u yaptı, Denizlispor ile final oynayacak, kazansa üste geçecek.
7
"G.SARAY, BUGÜN DE GOL YEDİ"
Galatasaray'ın organizasyonları, kazanma isteği var aslında. Kadro üzerinden çok gitmek istemiyorum. Özellikle ülkemizde atan ve tutan. Galatasaray Muslera'sız bu maç hariç 4 maçta yediği gol ortalaması 3. Bugün de gol yedi. Galatasaray'ın Muslera öncesi yediği gol ortalaması 1'in altındayken, bu maçla birlikte 3'e çıktı.
6
"HEM ATAN HEM TUTAN OLMAYINCA..."
Son yılların şampiyonlarına gelelim. Beşiktaş'ın şampiyonluğunda gol kralı kimdendi, Beşiktaş'tan. Daha sonra 20 gol Cenk, 12 Aboubakar attı. Gomis vardı, bir ton gol attı. Tutanı gitti şampiyonluk yarışındayken Galatasaray'da, Falcao da gitti. Santrfor olmayınca da sorun oldu. Hem gol kralı gidiyor, hem de kaleciniz Türkiye'nin en iyi kalecisi.
5
"FATİH TERİM DEMELİ Kİ..."
Seri, Belhanda, Marcao, Ömer... Bunlar demeli ki, kalecimiz, forvetimiz olmadığı zaman böyle mi? Fatih Terim de demeli. Muslera kurtardı manşetleri görüyorduk. Tutan vardı, çok iyi kaleci, atan da vardı. Beşiktaş'ta Talisca, Gomez, Cenk, Aboubakar... 2 şampiyonluk geldi. Fabri de iyi sezonlar geçirdi. Atan da tutan da olmayınca bu kadar az puan alması normal değil ama erken kopmanın karşılığı bu da.
4
"KENDİ STANDARDININ ALTINDA"
Galatasaray tam kadroyla, taraftar desteğini de alınca içeride darmadağın ediyor. Bakın Trabzon'a, biraz Uğurcan sallandı, Sörloth da sezon başı yapıştırırken, biraz etkilenince 6 günde 4 puan fark oldu. Başakşehir'de kaleci tutuyor, Demba Ba atmazsa Crivelli atıyor. Galatasaray'da kalan oyuncular atmamış, tutmamış, yardımcı olmuyor. Şimdi yardımcı da olmuyorlar ve kendi standartlarının da altındalar.
3
"F.BAHÇE, HEDEFİ YOKKEN KAMP YAPTI"
Fenerbahçe'nin çok ciddi hedefi yokken, gittiler ve 10 gün kamp yaptılar Riva'da. TFF'ye para yatırdılar, bu da ciddi etki yaptı.
2
"BAŞAKŞEHİR'İN KALİTESİ YÜKSEK"
Başakşehir'in kadro kalitesi ve geniş kadrosu var. Yüksek eforla oynayan bir takım değil. 2 bekini al, orta saha, beyin olarak oynat.
1
"GOMIS VE MUSLERA OLSA..."
Bundan 30 sene sonra Muslera'yı konuşacağız. Hala Simovic'i konuşuyoruz, Muslera onların önünde. Necati'li, Elmander'li, Gomis'li... Bir sürü golcülü kadroda yer aldı Muslera. Emre Akbaba fena değil, Linnes, Mariano fena değil, Belhanda fena değil, Seri uçmaz, iyi oyuncu, bu kadroya Gomis ile Muslera'yı koy, koronavirüs sonrası 2 değil en az 10 puan almışlardı.