Sporx Extra Arama Logo

Pereira & Mesut Özil: Yeni lider!

Yıldızlarla problem yaşamakla itham edilen Vitor Pereira ile kaprisli olduğu öne sürülen Mesut Özil'in arasından su sızmıyor. Portekizli takımı dünya yıldızının üzerine kuruyor.
7
PEREIRA'NIN TÜM PLANLARI 10'UNLA!

Yıldızlarla problem yaşamakla itham edilen Vitor Pereira ile kaprisli olduğu öne sürülen Mesut Özil'in arasından su sızmıyor. Portekizli takımı dünya yıldızının üzerine kuruyor.

6
PEREIRA VE ÖZİL: SU SIZMIYOR!

Vitor Pereira, Fenerbahçe'deki ilk döneminde yıldız oyuncuları yönetememekle suçlanmıştı. Portekizli hocanın Robin van Persie ve Caner Erkin ile yaşadığı krizler dün gibi akılda. Arsenal'de tatsız anıları olan Mesut Özil için ise gittiği her takımda yıldız kaprisleri yaptığı söyleniyordu ki, bu ikili Fenerbahçe'de buluştu.

5
PEREIRA YAKIN İLGİ GÖSTERDİ

Ancak beklenenin aksine birbirlerine yaklaşımları son derece sıcak oldu. Pereira'nın yakın ilgi gösterdiği Mesut Özil, kampın en çalışkanlarından birisi olarak hocasını mahcup etmedi. Aksine ikili arasındaki samimi diyaloglar dikkat çekti.

4
TAKIMIN LİDERİ MESUT ÖZİL

Şampiyonluk hedefleyen Vitor Pereira'nın takımın Mesut'un etrafında şekillendirmeye başladığı görülürken bütün oyuncular da saha içi liderinin Özil olması gerektiğini kabullenmiş durumda...

3
MESUT HIRSIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Mesut'un çalışma temposu ve hırsı Pereira'nın yıldızlarla değil, savaşmayanlarla problem yaşadığının en net göstergesi.

2
4 İSİM DEĞİŞMEZİ OLACAK

Tabii yeri garanti görünen tek isim Mesut değil. Kadrosunu yavaş yavaş netleştirmeye başlayan Pereira'nın kafasındaki on birde, Altay, Szalai ve Caulker da şimdiden formayı kapmış görünüyor.

1
O ARTIK 10 NUMARA

Fenerbahçe’ye geçtiğimiz sezonun devre arasında gelen Mesut Özil, memleketi Zonguldak’ın plaka numarası 67’yi giymişti. Yıldız oyuncu Samatta’dan bu sezon 10 numaralı formayı aldı.