Sporx Extra Arama Logo

Pedro Rebocho'dan Beşiktaş'ta ilk röportaj
9

REBOCHO BÖYLE ANLATTI

Beşiktaş'ın Giunamp'tan kadrosuna kattığı Portekizli sol bek Pedro Rebocho, siyah-beyazlıların youtube kanalına özel açıklamalarda bulundu. İşte o sözler...
8

BEŞİKTAŞ'TA OLDUĞUM İÇİN ÇOK MUTLUYUM

Burda olduğum için çok mutluyum. Beşiktaş gibi bir kulübün formasını giyecek olmak benim kariyerimde çok büyük bir adım olacak. Çok büyük bir kulüp, çok büyük bir taraftarı var. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum.
7

MİLLİ TAKIM HEDEFİM VAR

Beşiktaş büyük bir kulüp olduğu, Avrupa'da tanınan bir kulüp olduğu için tabii ki ben buraya Beşiktaş'a yardımcı olmak için, katkıda bulunmak için geldim ama aynı zamanda milli takım hedefim var. Beşiktaş büyük bir kulüp göz önünde, Avrupa'da göz önünde bir kulüp.
6

BEŞİKTAŞ YARDIMCI OLACAK

Eğer ben burada başarılı olursam, milli takım hedefime ulaşmamda Beşiktaş bana yardımcı olacak.
5

QURESMA, PORTEKİZ'DE İDOL! VİDEOLARIN İZLERDİM

Çok uzun zamandır izlediğim zaten bildiğimiz bir oyuncu, Portekiz'de her oyuncunun idolü olan bir oyuncu. Büyük bir oyuncu. Videolarını izliyorduk bugüne kadar. Bugün kendisiyle tanışma fırsatım oldu. Uzun zamandır burada. Portekizli olarak benim için çok büyük bir avantaj. Takımda bir Portekizli olması ve bu kişinin Quaresma olması.
4

HEM DEFANSİF, HEM OFANSİFİM

Ofansif bir oyuncuyum, asist yapmayı seviyorum. Ama tabii ki görevim takımıma yardımcı olmak. Hem defansif hem ofansif olarak elimden geleni yapacağım. Yüzde yüzümü vereceğim. Böyle bir oyuncuyum zaten. Hırslı, çok istekli, çok arzulu bir oyuncuyum. Herkes de bunu görecek zaten.
3

ALÇAK GÖNÜLLÜYÜM

Alçak gönüllü bir oyuncuyum, alçak gönüllülüğe inanıyorum. Çalışmaya inanıyorum. Aynı şekilde çalışacağım. Sahanın içinde olsın, antrenmanda olsun, maç esnasında olsun çalışacağım. Ve takımıma yardımcı olmaya çalışacağım.
2

BEŞİKTAŞ'IN FANTASTİK TARAFTARI VAR

Görüntüleri izledim. Buraya gelip Beşiktaş'a karşı oynamış arkadaşlarımdan da bilgi aldım. Hepsi aynı şeyi söylediler bana. Gerçekten fantastik bir taraftarı var Beşiktaş'ın. Tabii ki Beşiktaş Avrupa'da bilinen, saygı duyulan bir kulüp ama benim buraya gelmemde taraftarın etkisi çok büyüktü. Bu ambiyansta futbol oynamak bütün futbolcuların rüyasıdır, arzusudur. Onların o sıcak desteği iel beraber çok büyük işler yapacağız.
1

İDOLÜM: MESSİ, RONALDO, QUARESMA

Boş zamanlarımda hobi olarak ilgileniyorum müzik ile. Ama futbolcuyum, işim futbol oynamak. Profesyonel futbolcuyum, üst düzey oynuyorum. Onun için müzik benim için ikinci planda her zaman hobi olarak kalacak. Bazen ilham geldiği zaman şarkı sözleri yazıyorum, söylüyorum. Aama dediğim gibi bu sadece hobinin ötesine geçmez. Kendi pozisyonumda söyleyecek olursam, Marcelo, Joao Cancelo, önce tarafta beğendiğim, hedef aldığım oyuncular da Messi, Ronaldo, Quaresma.