Sporx Extra Arama Logo

Osman Şenher: "Allah, Galatasaray'ı korudu!"
12
OSMAN ŞENHER YAZDI...
Milliyet Gazetesi yazarı Osman Şenher, Galatasaray'daki son durumu köşesinde değerlendirdi.
11
"PIRIL PIRIL BİR BEYNİ VAR"
Önce yeni Başkan Burak Elmas’ı kutlarım. Kendisini çok iyi tanırım; adam gibi adamdır. Pırıl pırıl bir beyni vardır, sevecendir. Her şeyden önemlisi de adaletli bir insandır.
10
"ALLAH G.SARAY'I KORUDU"
Seçimlerde Allah, Galatasaray’ı korudu! Öteki adayların hiçbiri kulübün içinde barışı sağlayamazdı. Ama şimdi Elmas; taraftarı, camiayı, 30 milyonluk büyük bir aileyi tek vücut yaptı.
9
"BAŞKAN NE DERSE O OLUR"
Ve Burak Elmas’ın yaşı 47, uzun seneler kulübe hizmet edecek. Peşin peşin söylüyorum, Galatasaray’ın tek patronu Burak Elmas’tır, başkan ne derse o olur.
8
"CENGİZ, YERDEN YERE VURULDU"
Eski Başkan Mustafa Cengiz’in hataları oldu, kabul ediyorum ama kulübü için de o kadar faydalı işler yaptı ki, hem de çok zor şartlarda. Bir kişi teşekkür etmedi. Gerçekten yerden yere vuruldu.
7
"BURAK ELMAS YENİ BİR SAYFA AÇTI"
Burak Başkan kendisine hizmetlerinden dolayı teşekkür edip kucaklayarak sarı-kırmızılılarda yeni bir sayfa açtı. Artık kin, nefret kusan ve kavga çıkaran insanlar acımasızca eleştirilecek, ilk eleştiren de ben olacağım.
6
"İLETİŞİM TAMAMEN DEĞİŞİYOR"
İletişim tamamen değişiyor. Kulübün basın sözcüsü olacak. Tabii ki başkan istediği zaman konuşacak ama başkanın görevlendirdiği bir tek kişi kulüp hakkındaki bilgileri, kulübün düşüncelerini basınla paylaşacak. Artık herkes istediği gibi tweet atıp tribünlere oynayamayacak.
5
"GSTV'DEKİ SORUNLAR BİTECEK"
GSTV’de büyük sorunlar vardı. Televizyonun müdürü Bahri Havadır kardeşim resmen boğuşup savaş veriyordu. Gene de televizyon çok eleştiriliyordu. Bütün taraftarlar haber alamamaktan, kendi televizyonlarında futbolcuları daha çok görememekten şikayet ediyordu. Şimdi başkanın GSTV’ye daha rahat çalışma olanağı yaratacağını düşünüyorum.
4
"FLORYA'DA DAHA ÇOK GÖRÜNTÜ VERİRLER"
Fatih Terim’in Florya ve oyuncularla ilgili daha çok röportajlar, görüntüler verdireceğini tahmin ediyorum. Taraftarın da istediği zaten bu.
3
"HER ŞEYDEN ÖNEMLİSİ TRANSFERLER"
Hepsinden önemlisi de transferler... Artık Cim Bom’un geleceğine yatırım yapılacağına, genç futbolcular transfer edileceğini, başkan olsun Fatih hoca olsun zaten deklare ediyorlar.
2
"ÇOK YAKINDA 3-4 TRANSFER YAPILIR"
Ben çok yakında taraftarı da rahatlatacak 3-4 transfer yapılacağını duyuyorum. Tabii bu arada gönderilmek istenen futbolcular var. Dünya para alıyor ve gitmek istemiyorlar. Ama çare yok, onlar öyle ya da böyle temizlenecek.
1
"DAHA ÇOK SAHİP ÇIKMA ZAMANI"
Bunlar kolay olmuyor. Her şeyden önce taraftarın başkanına ve hocasına yardımcı olması lazım. Artık klavyenin başına geçerek sadece eleştiriyi bırakıp kulüplerine daha çok sahip çıkma zamanı geldi. Ben başkanla yenilenmiş Fatih Terim ile Galatasaray’ın huzur içinde çok daha başarılı olacağını düşünüyorum.