Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Önder Özen: "Aslan payı Önder Karaveli'nin"
8
ÖNDER ÖZEN YORUMLADI
Önder Özen, Beşiktaş'ın deplasmanda 1-0 kazandığı Fatih Karagümrük maçını NTV Spor'da değerlendirdi.
7
KARAGÜMRÜK ETKİLİ TAKIM
Karagümrük'ün eksiği, sakatı vardı ama Karagümrük zor bir takım. Rakiplere her zaman işleri zorlaştırabilecek bir takım. Etkili bir takım. Bu şartlar altında Beşiktaş'ın ilk 65 dakikasını çok başarılı oldu.
6
ÇOK DOĞRU POZİSYON ALDILAR
Beşiktaş ilk 65 dakikada 4 tane pozisyon üretti. Oyun üstünlüğünü aldı. Bir deplasman maçıydı. Josef, Rosier, Pjanic ve Rıdvan rakip yarı alana yerleştiklerinde çok çabuk topu geri kazanamsını sağladılar Beşiktaş'ın. Çok doğru pozisyon aldılar.
5
İKİ KERE BAŞARILI

Beşiktaş, ilk 65 dakikada kontra atağa da müsahade etmedi. Çıkmasına da izin vermedi Karagümrük'ün. Bu başarılıdır, hatta iki kere kere başarılıdır.

4
GEÇEN SEZON DA BÖYLEYDİ

Beşiktaş'ın geçen sezonki oyun pratiği böyleydi. Yerleşir, çevirir örgüyle kaleye gider. Kaybettiğinde çok çabuk tepki verir, topu geri alır, rakibin çıkmasına izin vermez. Ona dönüş sinyali aldım diyebilirim. Özellikle Pjanic tarafını çok olumlu buldum. Çünkü Pjanic'i o oyuna dahil edemezdi Beşiktaş.

3
BARDAĞIN DOLU TARAFI

Beşiktaş için ilk 65 dakika bardağın dolu tarafı tamamen. 3 puan dolu tarafı. Son bölümde Karagümrük epey geldi, bu bardağın boş tarafı sayılabilir.

2
SON DERECE BAŞARILI

Önder Karaveli göreve geldiğinde Beşiktaş'ın kaçıncı sırada olduğuna bakacak olursak, içinde bulunduğu duruma bakacak olursak, rakipleriyle olan farkına bakacak olursak bir buçuk ayda geldiği nokta bence son derece başarılı.

1
ASLAN PAYI HOCANIN

Bu sezon olağan favoriler arasında yer alan Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe geride kaldı. Ancak Beşiktaş bunların arasında en öne çıkan takım oldu. Fenerbahçe ve Galatasaray da antrenör değişikliği yaptı ama en öne çıkan Beşiktaş oldu. Beşiktaş, antrenör değişikliği yaptığında en geride olan takımdı. Ben bu süreci başarılı olarak buluyorum ve aslan payını hocaya veriyorum.