Arama Logo

Okan Buruk: "Puan kaybedemeyiz"

Galatasaray'ın hocası Okan Buruk, Ümraniyespor maçı öncesi futbolcularını uyardı, “Her maçı aynı ciddiyetle oynamalıyız. Şu tabloda puan kaybedemeyiz” ifadelerini kullandı.
5
OKAN BURUK'TAN UYARI

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk’tan futbolcularına önemli uyarılar geldi.

4
TOPLANTI YAPTI

10 maçlık galibiyet serisi yakalayan ve diğer takımların yaklaşmasına izin vermeyen Aslan’da Buruk oyuncularıyla bir toplantı yaparak motivasyon ve ciddiyet uyarısı yaptı.

3
"DAHA KOLAY KAZANABİLİRDİK"

Genç teknik adamın Nef Stadı’nda son dönemde oynadıkları maçlarda zorlandıklarını anımsatarak, “İstanbulspor, Ankaragücü ve Antalyaspor maçlarını daha kolay kazanabilirdik ama zorlandık. Son dakikalarda şans da verdik. Bu nedenle her maçı aynı ciddiyetle oynamalı ve bunu ilk dakikadan son dakikaya kadar sürdürmeliyiz” dediği öğrenildi.

2
"ŞU TABLODA PUAN KAYBEDEMEYİZ"

Lider durumda olduklarını ve bu durumun rakip takımları kendilerine karşı daha da motive edeceğini belirten Buruk’un şunları söylediği öğrenildi: “Herkesin gözü üzerimizde ve bizim maçlarımıza dikkat kesiliyorlar. Bu durum rakip takımların motivasyonunu da artırıyor. Rakip kadar koşmaz, mücadele etmezsek sorun yaşarız. Hep bu serinin ne zaman sonlanacağını merak ediyorlar. Şu tabloda puan kaybedemeyiz.” 

[Milliyet]

1
GALATASARAY'IN MUHTEMEL 11'İ
Muslera, Boey, Nelsson, Abdülkerim, Emre Taşdemir, Oliveira, Torreira, Rashica, Mertens, Kerem, Icardi