Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Mister mi, Terminatör mü? Derbide taktik mücadelesi...
5
MİSTER Mİ TERMİNATÖR MÜ?

Beşiktaş ile Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 8. haftasında karşı karşıya gelecek. İki takım arasındaki maç aynı zamanda teknik direktörlerin de taktik mücadelesi olacak.

4
VALERIEN ISMAEL İLK PEŞİNDE

47 yaşındaki Valerien İsmael, Beşiktaş'la ilk kez derbi zaferi yaşamanın peşinde. Taraftarın Terminatör lakabını taktığı çalıştırıcı, İngiltere deneyimi ile sahada.

3
BÜYÜK MAÇLARIN HOCASI JESUS

Dünyanın elit teknik adamları arasındaki 68 yaşındaki Jorge Jesus, büyük maçlardaki başarısı ile öne çıkıyor. Portekizli, %57 derbi galibiyet oranı yakalamış durumda. Ateşli atmosfere son derece alışık bir isim olan 68 yaşındaki hoca, 2009'dan itibaren Benfica, Sporting, Al-Hilal ve Flamengo'da toplamda 35 dev mücadelede sahaya çıktı. 'Mister' lakaplı Jesus, 20 karşılaşmadan zaferle ayrılmayı başardı. 9'u berabere sona ererken, 6'sında mağlubiyet yaşadı. Jesus, %57 galibiyet oranı tutturdu.

2
ISMAEL'İN HIRSI ÇOK, DENEYİMİ AZ

Beşiktaş'ın Fransız çalıştırıcısı Valerien İsmael, meslektaşına göre daha az büyük maç deneyimine sahip. Bu müsabakalarda çok yer almayan Ismael, Nürnberg, Barnsley ve West Bromwich Albion gibi takımlarda büyük maç olarak nitelendirilen 9 karşılaşmada patronluk yaptı.

1
GALİBİYET ORANI KAÇ?

Sahadan 6 kez zaferle ayrılan Terminatör lakaplı İsmael, 2'sini yenik kapatırken 1'ini eşitlikle bitirdi. Kara Kartal'ın hocasının galibiyet oranı ise bu sonuçlarla yüzde 67 oldu. (Sabah)