Arama Logo

Levent Tüzemen: "Galatasaray, Barış Alper'de yanlış yaptı"
8
TÜZEMEN'DEN YORUMLAR...
Spor yorumcusu Levent Tüzemen, Galatasaray'ın Yeni Malatyaspor ile 0-0 berabere kaldığı maçı A Spor'da değerlendirdi.
7
"TÜRKİYE'DE AVRUPA'DAKİ GİBİ DEĞİL"
Avrupa'daki oyunu Süper Lig'de oynamak ayıp mı demiştim ama Türkiye'deki rakipler Avrupa'dakiler gibi oynamıyor. Sumudica'nın takımı savunma önüne dizilmiş bugün.
6
"İLK 45'İ ÇÖPE ATTILAR"
1985 yılından beri izliyorum Galatasaray'ı. 4 tane oyuncuyla başlamış Fatih Hoca. Berkan, Taylan, Alper, Emre Kılınç bal yapmayan arılar. İlk 45'i çöpe attılar. Oyuncuları kaybetmemek için değişiklik yapmadı diye düşünüyorum. Keşke yapsaydı.
5
"TAYLAN'IN BÖYLE BİR ÖZELLİĞİ YOK"
Galatasaray, Malatya'da kazanması gereken maçta 2 puan kaybetti. 3 defa defans arkasına atılması gereken topu Taylan atmadı çünkü böyle bir özelliği yok. Berkan ve Taylan bunu verir. Daha fazlasını veremez. Oyunlarını geliştirme şansları yok.
4
"KORKAK FUTBOLCU"
Barış Alper sadece 45 dakika Avrupa'da oynadı düzgün. Ondan sonra ben görmedim. Tekniği yok, en ufak bir şeyde kendisini yere atıyor. Korkak bir futbolcu. Korkak futbolcu hiç sevmem. Tekmeye kafa uzatacaksın.
3
"YUNUS, ALPER'DEN DAHA İYİ"
Fatih Terim'in Adana Demirspor'a verdiği Yunus, bu Alper'den daha iyi. Gereksiz bir ücret verildi. Galatasaray bundan para kazanamaz. Cicaldau, Kerem ve Feghouli sakat değilse 11 başlar.
2
"BÜYÜK FIRSAT KAÇTI"
Galatasaray sadece Avrupa'ya kenetlenip, ligi bırakamaz. Malatya'nın Galatasaray'a denk gelecek gücü yok. Yazık oldu, büyük bir fırsat kaçırdı Galatasaray.
1
"FERNANDO EN AZ 3 KERE ATARDI"
Taylan efendi bakacak, arkaya top atmayacak. Fernando olsa en az 3 kere atmıştı o topu ya.