Arama Logo

Leo Dubois: "Şampiyonluk için geldim"
8
LEO DUBOIS'TEN AÇIKLAMALAR
Galatasaray'ın Fransız oyuncusu Leo Dubois, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde açıklamalarda bulundu.
LEO DUBOIS'TEN AÇIKLAMALAR
7
"%100 OLARAK GERİ DÖNDÜM"
Sezon başında bir sakatlık yaşadım. Bu sakatlık frenlememe sebep oldum. Yüzde 100 olarak geri döndüm. Takıma yardımcı oluyorum. Fiziksel olarak iyi durumdayım. Takıma yardım ettiğim için mutluyum.
\
6
"BAŞARI İÇİN REKABETE İHTİYAÇ VAR"

*Sacha Boey ile rekabet

Rekabet olması benim için açımdan büyük mutluluk. Şampiyon olmak için rekabetin olacağı söylenmişti bana. Başarı için rekabete ihtiyaç var. Şu an soldayım. Kariyerimde daha önce sol bek olarak da oynadım. Benim için çok fark etmiyor. Bana nerede ihtiyaç varsa orada oynarım.

\
5
"REKABETİ SEVİYORUM"
Geldiğim takımda büyük oyuncular vardı. Bu da belli bir rekabeti yarattı takım içinde. Hedefimiz, şampiyonluk yolunda büyük oyuncularla oynamaktı. Antrenmanlarda da iyi şekilde çalışıyoruz. Biraz zamana da ihtiyacımız var. Bu zaman, takımın bazı şeyleri otomatik hale getirmesi için gerekli. Ben de kadro içinde rekabeti seviyorum. İlerleyen dönemde de her şey otomatikleşince takım daha iyi hale gelecek.
\
4
"SACHA, GENÇ VE KALİTELİ"

Sacha Boey genç, kaliteli ve önemli oyuncu. Fransa Milli Takımı'na seçilebilir. Bunu isterim ama bu tercihi de ben yapmıyorum takdir edersiniz ki.

\
3
"ŞAMPİYONLUK İÇİN GELDİM"
Ben Galatasaray'a şampiyonluk için geldim. Önümüzde Dünya Kupası var. Gidebilirsem, Fransa'yı temsil etmek ve oynamak isterim.
\
2
"GOL KATKISI YAPMAK İSTİYORUM"
İstatistik futbolda önemli yeri olan bir kavram. Daha önce elde ettiğim rakamlardan daha iyisini isterim. Rekabetçi bir tarafım var. Kendimi geliştirmek istiyorum. Gol katkısı yapmak istiyorum. Bir defans oyuncusu olarak gole katkı vermek çok önemli.
\
1
"GALATASARAY'A BİR PROJE İÇİN GELDİM"

*Yeniden Avrupa'ya dönmek istiyor mu?

Galatasaray'a bir proje için geldim. Bu proje devam ediyor. Sonunda ne olacağına bakacağız. Buraya oynamaya ve şampiyonluklar kazanmaya geldim. Sonrasında ne olacağına bakacağız.

\