Arama Logo

"Jorge Jesus Türkiye'de kalmayacak!"
6
"FENERBAHÇE'DE KALMAYACAK"

Fenerbahçe'de sözleşmesi sezon sonunda bitecek Jorge Jesus'un sezonun bitmesinin ardından takımdan ayrılacağı öne sürüldü.

5
YENİ SÖZLEŞME İMZALAMAYACAK

Brezilya basınından UOL Esporte'de yer alan habere göre, Jesus'un sözleşmesini tamamlamasının ardından yeni kontrat imzalamayacağı ve Fenerbahçe'den ayrılacağı belirtildi.

4
İSTEDİĞİ KULÜBE İMZA ATABİLİR

Portekizli teknik adamın, Fenerbahçe ile sözleşmesini tamamlamasının ardından boşa çıkacağı ve istediği kulübe imza atabileceği aktarıldı.

3
"YÖNETİMLE ARASI AÇIK"

Fenerbahçe Yönetimi ve Jorge Jesus'un, Avrupa'dan elenilmesi ve ligde Galatasaray'ın gerisinde kalınmasının ardından birbirlerinden memnun olmadıkları kaydedildi.

2
BREZİLYA VE FLAMENGO

Brezilya basınındaki haberde, 68 yaşındaki teknik adamın Flamengo ve Brezilya Milli Takımı ile adının geçtiği hatırlatıldı. Jesus'un, bu iki takımdan gelecek tekliflere sıcak baktığı iddia edildi.

1
SÖZLEŞMESİ İÇİN AÇIKLAMA

Jesus, Sevilla ile oynanan rövanş karşılaşmasından önce sözleşmesi için yaptığı açıklamada,"Herkes biliyor ki benim burdaki kontratım mayıs ayında sona eriyor. Bu hiç kimse için yeni bir durum değil. Dolayısıyla bununla ilgili söylenecek başka bir durum yok" ifadelerini kullanmıştı.