Sporx Extra Arama Logo

Jelena Karleusa, yasak aşkı Ognjen Vranjes’e ölüm tehditleri yağdırdı
15
ÖLÜM TEHDİTLERİ
Tosic’in eşi Jelena Karleusa, yasak aşkı Ognjen Vranjes’e ölüm tehditleri yağdırdı. Şoke olan genç adam soluğu mahkemede aldı. 2 milyon euro’luk tazminat davası açtı.
14
ÇIPLAK GÖRÜNTÜLER
Sırp basını geçtiğimiz ay Beşiktaş'tan ayrılan Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa'nın, kocasını Boşnak futbolcu Ognjen Vranjes ile aldattığını yazdı. İhanet görüntüleri ise kısa sürede yayıldı. Söz konusu karelerde ikilinin çıplak bir vaziyette görüntülü konuştuğu anlaşıldı.
13
300 BİN EURO TEKLİF ETTİ

Olaydan sonra Jelena'nın, yasak aşkına; görüntüleri silmesi için 300 bin euro teklif ettiği de ortaya çıktı.

12
NELER OLDU NELER
Son olarak ise Jelena'nın Vranjes'i ölümle tehdit ettiği yazıldı. Genç futbolcu ise soluğu mahkemede aldı. Jelena'ya 2 milyon euro'luk tazminat dava açtı.
11
DUBAİ TATİLİ BİTTİ

Haklarında çıkan haberleri unutmak için Dubai'ye kaçan ikilinin tatili dün bitti. Jelena konser için Berlin'e, Tosic ise Çin'e gitti.

10
1 AY ÖNCE YAŞANANLAR...
Beşiktaş'ın eski futbolcusu Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa'nın çıplak fotoğrafları Sırp basınına damga vurdu. Jelena'nın Tosic'i Anderlecht forması giyen Ognjen Vranjes ile aldattığı ifade edilmişti. Bu kez Jelena ile Ognjen Vranjes'in "Facetime" üzerinden çırılçıplak görüntülü konuştuğu ve ünlü şarkıcı Jelena'nın mahrem yerlerini Vranjes'e gösterdiği iddia edildi. Fakat Jelena bu haberlere çok sert yanıt verdi.
9
JELENA VE VRANJES'İN O GÖRÜNTÜSÜ
Jelena Karleusa ve Ognjen Vranjes'in 'FaceTime'da yaptığı o görüşmenin fotoğrafları internete düşerken, Jelena bunların gerçek olmadığını açıkladı. Jelena, Ognjen Vranjes'in Tosic ile boşanması için bu tarz gerçek olmayan fotoğrafları internete sızdırdığını söyledi.
8
BENİM FOTOĞRAFLARIM DEĞİL
Jelena, Vranjes'in kendisini ölümle tehdit ettiği yazışmaları  gözü yaşlı bir fotoğrafı ve gönderdiği cinsel organının fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Evli ve çocuklu bir kadına iftira atıldığını söyleyen Jelena, kendisiyle ilgili fotoğrafların gerçek olmadığını, görüntülerin photoshop olduğunu açıkladı.
7
VRANJES AĞLIYOR
Ayrıca Jelana, Vranjes'in kendisi ile birlikte olması için ağlayan bir fotoğraf attığını iddia etti
6
TOSIC FARK ETTİ Mİ?
Vranjes'in konserini izlemeye gittiği Jelena'ya daha sonra mesajlar gönderdiği ve bunların da Tosic tarafından fark edildiği öne sürülüyordu
5
BOSNA HERSEKLİ FUTBOLCU VRANJES
Jelena, Vranjes'in ağlarken ve cinsel organının fotoğrafını takipçileriye paylaştı. 29 yaşındaki futbolcu ile birlikte olmadığını söyledi.
4
HESABINI VERECEKLER
Ayrılık iddiaları hakkında açıklama yapan Jelena, "İnternette dolaşan fotoğraflala ilgili şunu söyleyeyim. Fotoğraflarım çoğunda resmim bile gözükmüyor. Fotoğraflar üzerinde shop var. Bunun içerisinde sadece bir kişi değil bir organizasyonun olduğunu düşünüyorum. Kim varsa bunun hesabını da verecek. Tosic ile de evliliğimizde hiçbir sorun yok" dedi
3
TOSIC'TEN YORUM YOK

Tosic ise yaptığı açıklamada, "Ne diyebilirim ki daha güçlü olacağız" sözlerini kullandı.

2
İŞTE OLAY KARELER...
Jelena'nın telefonundan bazı fotoğraflarının çalındığı ya da photosop olduğu iddiası da belirsizliğini koruyor
1