Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

İsmail Kartal: "Zamanımız az ama kalitemiz ortada"
5
İSMAİL KARTAL'DAN FUTBOLCULARINA TEŞEKKÜR

Fenerbahçe'nin başındaki ikinci dönemine Antalya beraberliği ile başlayan teknik direktör İsmail Kartal, futbolcularına taktiğe bağlılık konusunda gösterdikleri konsantrasyon için teşekkür etti.

4
"BEN HEPİNİZE İNANIYORUM"

60 yaşındaki teknik adam, "Belki az zamanımız var ama kalitemiz ortada. Ben hepinize inanıyorum. Bu ligin en iyi oyuncularısınız. Bunun üstesinden geleceksiniz" sözleriyle takımına öz güven aşıladı.

3
"FENERBAHÇE'YE YAKIŞAN ŞEKİLDE TAMAMLAYACAĞIZ"

Altay maçında bir adım daha ileri gideceklerine vurgu yapan Kartal, "Kazanarak yola devam edeceğiz. Ligi en azından Fenerbahçe'ye yakışan şekilde tamamlayacağız. Siz yeter ki çalışmaya ve hedefe odaklanmaya devam edin. Kupa ve Avrupa'da da elimizden geleni yapacağız" ifadelerini kullandı.

2
"TARAFTARIN NE İSTEDİĞİNİ BİLİYORUM"

İkinci kez Fenerbahçe'nin başına geçen İsmail Kartal, "Fenerbahçe'de hedefler bitmez. Taraftarın ne istediğini biliyorum." demişti.

1
"SADECE BİRAZ SABRETSİNLER"

İsmail Kartal, "Savaşan bir takım olacak. Ben hiç bir zaman bahanelere sığınmadım. Fenerbahçe'ye taraftarın beklediği poztif futbolu oynatacağım. Sadece biraz sabretsinler. Üç kulvarda kupalara talibiz. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız. " ifadelerini kullanmıştı.