Sporx Extra Arama Logo

İrfan Can Kahveci'den Galatasaray cevabı
5
GALATASARAY'IN GÖZDESİ İRFAN
Devre arasında takımı güçlendirmek için düğmeye basan Galatasaray yönetimi dev bir hamle yapıyor. Başakşehir'deki başarısıyla Türkiye'de transferin gözbebeği haline gelen İrfan Can Kahveci'yi gündemine alan sarı-kırmızılılar, işi bitirmek istiyor.
4
GALATASARAY'IN HEDEFİ TAKAS
Resmi teklif yapmayan ancak nabız yoklayan Aslan, 8 milyon Euro isteyen Başakşehir’e takas formülü sunmak istiyor.
3
'BURADA MİSYONUMU TAMAMLADIM'

Sabah Gazetesi'nden Mehmet Özcan'ın haberine göre; Galatasaray'da Taylan Antalyalı, Oğulcan Çağlayan ve Emre Kılınç'la çok yakın arkadaş olan İrfan Can Kahveci de transfer için özel çaba harcıyor. Sarı-kırmızılıların teklifini kabul eden başarılı orta saha oyuncusunun yakın çevresine, "2017'den beri Başakşehir'de forma giyiyorum. Burada artık misyonumu tamamladım. Yeni bir başlangıç yapma zamanım geldi" dediği öğrenildi.

2
GÜMÜŞDAĞ İLE GÖRÜŞECEK

Galatasaray Yönetimi, kesenin ağzını  açmaya hazır. Ancak bunun için oyuncu satışı yapılması gerekiyor. Ryan Babel ve Belhanda gibi yıldızların devre arasında iyi bir rakama satılması halinde, buradan gelecek paranın da İrfan Can'ın bonservisine eklenmesi düşünülüyor. Albayrak'ın önümüzdeki birkaç gün içerisinde Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ile bir araya gelerek bu transfere nokta koymayı planladığı da gelen haberler arasında.

1
BİR YORUM: LEVENT TÜZEMEN

"İrfan Can Türkiye'nin son yıllarda yetiştirdiği en yetenekli orta saha oyuncusu. Oyunun hem savunma hem de hücum yönünü başarıyla yapıyor. Müthiş bir sol ayağa sahip, şut yüzdesi, çalım becerisi çok yüksek. Son dönemde Galatasaray, Sneijder ve Selçuk'tan sonra duran topları etkili kullanan bir oyuncu bulamadı. İrfan Can bu eksikliği giderir ve Galatasaray taraftarının özlediği frikik gollerine de imza atar. Ayrıca İrfan Can önümüzdeki Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Türk Milli Takımı'nın da büyük kozu olacaktır. Taylan ve Oğulcan, İrfan Can'ın kankaları. Galatasaray yönetimi, bu transferi bitirmelidir."