Sporx Extra Arama Logo

İlker Yağcıoğlu'ndan Fenerbahçe yorumu: "Takviye şart"

Spor yazarlarından İlker Yağcıoğlu, Fenerbahçe'nin Sivasspor'a 2-1 mağlup olduğu maçı değerlendirdi.
6
İLKER YAĞCIOĞLU YAZDI

Spor yazarlarından İlker Yağcıoğlu, Fenerbahçe'nin Sivasspor'a 2-1 mağlup olduğu maçı değerlendirdi. Yağcıoğlu'nun yazısının tamamını okumak için 12 Mayıs 2021 tarihli Takvim gazetesini satın alabilirsiniz.

5
AYAĞINA GELEN FIRSATI TEPTİ

Şampiyonluk için kader maçlarının oynandığı dün gece Fenerbahçe resmen ayağına gelen fırsatı tepti. Dün gece alınacak 3 puan, Beşiktaş'ın mağlup olması sonrası takımın son haftaya lider girmesini sağlayacaktı.

4
FENERBAHÇE'NİN ZORLANMASI DOOĞALDI

Açıkçası geçen haftaki Ankaragücü maçında ilk 45 dakikadaki oyunu düşününce karşılaşmanın zor geçeceğini tahmin ediyordum. Çünkü son 17 maçta mağlup olmamış ve belki de şu anda ligin en formda takımına karşı Fenerbahçe'nin zorlanması doğaldı.

3
İRFAN'IN ÇIKIŞI OLUMSUZ ETKİLEDİ

Maçın hemen başında İrfan'ın sakatlanıp çıkması F.Bahçe'nin pas oyununu olumsuz etkiledi. İki ofansif bek karşılarında Ninga ve Gradel'i görünce bırakın hücuma destek vermeyi savunmada bile çok zorlandılar.

2
TAKVİYE ŞART

Dün gece gördük ki ön alandaki baskı sonuç vermezse Fenerbahçe'nin stoperleri çabuk oyunculara karşı çok zorlanıyorlar. Bu bölgeye önümüzdeki sezon için takviye şart. Orta sahanın fiziksel olarak direncinin artması gerekiyor.

1
FENERBAHÇE ŞAMPİYONLUĞU DÜN KAYBETMEDİ

Bu sezon da şampiyonluk şansı artık oldukça azaldı. Ama Fenerbahçe şampiyonluğu dün gece kaybetmedi. Bundan önce iç sahada aldığı 7 mağlubiyet ile kaybetti.