Arama Logo

İlker Yağcıoğlu: "İsmail Kartal kalmalı"
5
İLKER YAĞCIOĞLU YAZDI

Spor yazarlarından İlker Yağcıoğlu, İstanbulspor'u 6-0 yenip 99 puana ulaşan ve ligi ikinci sırada tamamlayan Fenerbahçe ile ilgili Takvim'deki köşesinde değerlendirmelerde bulundu.

İLKER YAĞCIOĞLU YAZDI
4
"BEKLENEN BİR DURUMDU"

Fenerbahçe'nin İstanbulspor'a karşı farklı kazanması beklenen bir durumdu. Öyle de oldu. Daha maçın başında, 3 puan garantilendi ve sonrasında kulaklar, Konya'dan gelebilecek iyi bir habere çevrildi. Fakat; Galatasaray'ın aldığı rahat galibiyetle, Fenerbahçe'nin şampiyonluk umutları da sona erdi.

\
3
"99 PUANI SÖYLESELERDİ..."

Sezon başında Fenerbahçe'nin ligi 99 puanla tamamlayacağını söyleselerdi, 5-6 hafta önceden şampiyon olmuştur herhalde derdik. Ama Galatasaray'ın topladığı 102 puan bu kadar başarılı geçirilen ve kulüp rekorlarının kırıldığı bir senenin, ikincilikle sona ermesine sebep oldu.

\
2
"HİÇ KİMSE BAŞARISIZ DİYEMEZ"

Bu yüzden hiç kimse ne Kartal'a ne de takıma başarısız diyemez. Bu sezon artık bitti. Şimdi çok kritik bir başkanlık seçimi var. Seçimden sonra da hem İsmail hocanın hem de oyuncuların kaderi belli olacak. Ne olacağını kestirebilmek güç. Ama bu yarıştan Fenerbahçe kazançlı ayrılacaktır.

\
1
"İSMAİL KARTAL DEVAM ETMELİ"

Bu takımın 1-2 takviye ile yola devam etmesi, işin en doğrusu. Ayrıca İsmail Kartal da önümüzdeki sene takımın başında olmayı hak ediyor.

\