Arama Logo

Galatasaray'da golcü gelişmesi!
7
GOLCÜ OPERASYONU

Radamel Falcao konusunda büyük hayal kırıklığı yaşayan Galatasaray'da gözler yeni golcü transferine çevrildi. Sarı-Kırmızılılar, bonservisi elinde olan isimlere yönelirken, şimdilik iki isim ön plana çıktı: Mario Mandzukic ve Ahmed Musa...

GOLCÜ OPERASYONU
6
GÖRÜŞMELER BAŞLADI

Teknik patron Fatih Terim'in transferine onay verdiği bu iki oyuncunun menajerleriyle de temasa geçildi.

GÖRÜŞMELER BAŞLADI
5
HANGİSİ UYGUNSA...

Sarı-Kırmızılı yönetim, Mandzukic ve Ahmed Musa'dan hangisinin maliyeti daha uygun bulunursa onunla sözleşme imzalayacak. Ancak teknik heyet ve yönetimin aldığı ortak karara göre, yeni kontrat kesinlikle uzun süreli olmayacak.

HANGİSİ UYGUNSA...
4
MANDZUKIC'E 1+1

Özellikle 34 yaşındaki Mandzukic için düşünülen süre maksimum 1+1 yıllık olacak.

MANDZUKIC'E 1+1
3
AHMED MUSA'YA 2+1
28 yaşındaki Ahmed Musa'ya da 2+1 senelik sözleşme önerilmesi planlanıyor. [Fanatik]
AHMED MUSA'YA 2+1
2
YENİ GOLCÜYE 3,5 MİLYON EURO

Falcao ile yolların ayrılması halinde yıllık 7 milyon Euro civarında bir mali yükten kurtulacak olan Galatasaray Yönetimi, yeni golcü için maksimum 3.5 milyon Euro'luk bir maaş bütçesi ayırdı. İmza parasının da yıllık maaş içinde eritilmesi ve böylece Finansal Fair-Play limitinden muaf tutulması hedefleniyor.

YENİ GOLCÜYE 3,5 MİLYON EURO
1
GENÇ TRANSFERİ YAZA
Sarı-Kırmızılılar böylece hem daha istikrarlı hem de maliyeti daha düşük bir kadro kurmanın hesapları içerisinde. Fatih hocanın scout ekibiyle birlikte izleyip onay verdiği genç oyuncuların transferi ise yaz döneminde gerçekleşecek.
GENÇ TRANSFERİ YAZA