Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Galatasaray'ın hedefindeki 2 milli yıldız!

Galatasaray, savunma beklerini yerlilere emanet etmeye hazırlanıyor. Rıdvan Yılmaz'ı satın alma opsiyonuyla kiralamak için Rangers'la görüşen Sarı-Kırmızılılar, yüksek teklifler alan Boey'nin yerine de Mert Müldür'ü düşünüyor.
7
G.SARAY'IN HEDEFİNDEKİ 2 MİLLİ YILDIZ

Galatasaray 2023 yılında iki savunma bekini de yerli ve Milli isimlere emanet etmenin hazırlığı içerisinde. Bir süredir sol bek Patrick van Aanholt ile yolları ayırmanın çalışmalarını yapan Sarı-Kırmızılılar, bu bölgeye yapılacak takviye konusunda da girişimlerini sürdürüyor.

6
İLK SIRADA RIDVAN YILMAZ VAR

Teknik direktör Okan Buruk'un listesindeki ilk sırada Rıdvan Yılmaz var. 21 yaşındaki futbolcunun satın alma opsiyonuyla kiralanması için Glasgow Rangers ile temaslar sıklaştırıldı.

5
GENÇ VE POTANSİYELLİ BİR YERLİ ROTASYONU

Transfer gerçekleşirse Sarı-Kırmızılılar, Kazımcan Karataş'la birlikte savunmanın solunda genç ve potansiyeli olan bir yerli rotasyonuna sahip olabilecek.

4
G.SARAY'IN TEKLİFİNE SICAK

21 yaşındaki Rıdvan Yılmaz, menajeri vasıtasıyla gönderdiği haberde, Galatasaray'ın teklifine sıcak baktığını bildirdi.

3
SAĞ BEKTE İLK HEDEF İSE MERT MÜLDÜR

Sağ bekte de bu sezon yıldızını parlatan Sacha Boey'ye ciddi teklifler yolda. Genç futbolcunun iyi bir bonservisle satılma ihtimaline karşın alternatif isimlerle görüşmeler yapılıyor. Bu bölgedeki ilk oyuncu ise Mert Müldür.

2
SASSUOLO İLE GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

23 yaşındaki Mert Müldür'ün bonservisinin alınması için Sassuolo ile görüşmeler sürüyor.

1
3 YERLİDE BÜYÜK AVANTAJ

Sassuolo'nun bonservis beklentisini kırmaya çalışan Sarı-Kırmızılılar, operasyonun başarıyla tamamlanması halinde Mert ve Rıdvan bekleriyle birlikte ilk 11'deki en az 3 yerli kuralında önemli bir avantaj elde etmiş olacak. (Fanatik)