Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Galatasaray'ın geleceği sağlam!
7
G.SARAY'IN GELECEĞİ SAĞLAM

Galatasaray'ın genç oyuncularının hazırlık maçlarındaki performanları mercek altına alındı. İşte Okan Buruk'un eleştirilse de şans verdiği bazı genç isimler...

6
BARAN AKSAKA (ORTA SAHA)

Kendi yaş grubunun en iyilerinden olan Baran adeta bir yıldız gibi parlıyor. 19 yaşındaki oyuncu özellikle Villarreal maçındaki futbolu ile hayranlık uyandırdı. Oyun bilgisi, özgüveni, tekniği ile takımın en iyisiydi. Okan Buruk’un gelişimini yakından takip ettiği genç oyuncu, idmanların da en çalışkan isimlerinden. Ön liberoda aldığı görevi eksiksiz yerine getiren Baran, 10 numara pozisyonunda da birçok maçta çok iyi işler yaptı. 6, 8 ve 10 numarada yerli arayan Galatasaray, aradığını Florya’da bulmuş olabilir.

5
EMİN BAYRAM (STOPER)

Geçtiğimiz sezonu Boluspor’da kiralık geçiren Emin Bayram gelişimini hızlı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. Bu sezon ligde süre aldığı dakikalarda da başarılı bir performans ortaya koyan 19 yaşındaki oyuncu ‘göreve her zaman hazırım’ mesajını verdi.

4
METEHAN BALTACI (STOPER)

Okan Buruk’un çok şey beklediği isimlerden biri. Hazırlık maçlarındaki soğukkanlı duruşuyla beğeni topladı. Temaslı oyunu ve düzgün tekniği ile dikkat çeken genç stoper fizik kalitesiyle de sınıfı geçti.

3
EFE AKMAN (ORTA SAHA)

Galatasaray camiasının ve taraftarlarının sabırsızlıkla beklediği Efe Akman sarı kırmızılıların oynadığı iki hazırlık maçında da az süre alsa da bu karşılaşmalar onun için büyük tecrübe oluyor. Yeteneklerini geliştirmek adına önemli bir fırsat yakalayan Efe önümüzdeki yıllarda kulübün çok şey beklediği isimler arasında.

2
BEKNAZ ALMAZBEKOV (ORTA SAHA)

Güçlü fiziği ve sürati ile beğeni toplayan Beknaz, 17 yaşına rağmen son derece olgun bir oyun ortaya koyuyor. Sol kanat alternatiflerinden biri olması için biraz daha zamana ihtiyacı olsa da gelişimi ile dikkat çekiyor.

1
HAMZA AKMAN (ORTA SAHA)

Galatasaray'ın yakın dönem efsanelerinden Ayhan Akman'ın büyük oğlu olan genç futbolcu, topla sürekli olarak buluşan ve bir an önce rakip ceza sahasına gitmeye odaklanıyor. Dikine pasları, driplingleri ve çalımlarıyla taraftarı adeta büyülüyor. Okan Buruk da oyuncusuyla ilgili yaptığı açıklamada Hamza'nın oyun stiline vurgu yaparak "Hamza Akman'ın oyunu bizi ümitlendirdi. Bazen de içimizden oyuncular çıkartacağız. İyi bir transfer olarak görüyoruz" demişti.