Arama Logo

Galatasaray, Gedson ve Halil için bekleyecek
5
G.SARAY'DA BEKLEMEDEKİ PLAN
Aytaç, Alpaslan, Barış Alper, Cicaldau, Sacha Boey, Van Aanholt ve Berkan'ı kadrosuna katan Galatasaray'da transfer bitmiyor... Morutan'da beklemeye geçen Aslan, yabancı stoper takviyesi için de düğmeye bastı. Bunun yanında bekleyen planlar da var...
4
HALİL VE GEDSON UMUDU BİTMEDİ

Falcao ve Feghouli ile yollarını ayırmaya karar veren yönetim, Luyindama ve Diagne'yi satarak limit açacak. Galatasaray, transfer döneminin sonuna doğru da Gedson Fernandes ve Halil Dervişoğlu'nu kadrosuna katmayı planlıyor.

3
EYLÜL'E KADAR BEKLENECEK

Benfica cephesi Gedson'u kadrosunda tutacağını açıklarken Brentford'un da Halil'den 5 milyon Euro üzerinde bonservis beklentisi var. İki oyuncudan da vazgeçmeyen sarı-kırmızılılar, eylül ayına kadar bekleyecek.

2
ASLAN FIRSAT PEŞİNDE

İngiltere ve Portekiz'de 31 Ağustos'ta bitecek transfer dönemini fırsata çevirmek isteyen G.Saraylı yetkililer, Süper Lig'de 8 Eylül'e kadar olan transfer sürecinde Gedson ve Halil için son hamlelerini yaparak fişi çekmeyi hedefliyor.

1
TERİM'DEN HALİL AÇIKLAMASI
Fatih Terim de Halil konusunda, ""Halil Dervişoğlu, istediğimiz bir oyuncu. Kulübü ve oyuncu ile bizzat başkanımız görüştü. Takımı oyuncuyu denemek istiyor." dedi.