Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Galatasaray'da Icardi endişesi
5
GALATASARAY'DA ICARDI ENDİŞESİ

Dünya Kupası'na verilen arada Galatasaray hazırlıklarını sürdüren Galatasaray’da sakat futbolcular takımla birlikte çarşamba günü Antalya’ya gidecek. Ancak Arjantinli futbolcu Icardi ise farklı bir rota izleyecek. İşte gelişmeler...

4
"EN AZ 4 HAFTA YOK"

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk’un, Nef Stadyumu’nda Galatasaray Spor Kulübü çalışanlarının sorularını yanıtladı. Icardi hakkındaki soruya yanıt veren Buruk, “Icardi’nin bir sakatlığı oldu. Çok da iyi gelmişti aslında. 5 günlük antrenman periyotunda çok iyi çalıştı. Çok istekliydi. Topuk pası verirken şanssız bir sakatlığı oldu. En az 4 hafta olmayacak gibi” dedi.

3
KAMPA KATILAMAYACAK

Sakatlığı bulunan ve tedavisi için ülkesine gittiği belirtilen Arjantinli futbolcunun Antalya kampına da katılmayacağı öğrenildi. Tedavisin ilk evresinde Arjantin’de olacağı açıklanan 29 yaşındaki oyuncunun sahalara dönüş süresinin ne kadar olacağı ise bilinmiyor. Antrenmanda sakatlanan ve adalesinde 2. derece kas hasarı ve zorlanma meydana gelen yıldız oyuncunun sahalara dönüş süresi için öngörülen süre 4 haftaydı. Ülkesine giden Icardi’nin 8-17 Aralık’taki Antalya kampına katılmayacağı ortaya çıkarken, bu durumun tedavi sürecini olumsuz etkilemesinden çekinildiği öğrenildi.

2
FENERBAHÇE MAÇI ENDİŞESİ

Sürecin uzamasının Fenerbahçe maçını bile riske etmesinden endişe edildiği bildirildi. Diğer sakat oyuncular Oliveira, Rashica ve Emre Taşdemir gibi isimler ise çarşamba günü başlayacak olan Antalya kampına gidecek. Bu oyuncuların tedavisi Antalya’da sürecek.

1
BÜYÜK PARTİYE HAZIR

Mauro Icardi, çocuklarıyla birlikte, Wanda Nara’nın 9 Aralık’ta kutlanacak büyük doğum günü partisi için Arjantin’e gitmişti. Bu sırada Nara’nın arkadaşı ve sırdaşı olan makyözü Kennys Palacios’un doğum günü için de bir parti düzenlendi. Icardi’nin de bulunduğu partide Palacios’a lüks bir Jeep hediye edildi. (Milliyet)