Sporx Extra Arama Logo

Galatasaray'da Fatih Terim'in imza günü!
9
ELMAS'IN İLK İCRAATI
Galatasaray'da kıran kırana geçen başkanlık yarışının ardından sarı-kırmızılı camianın 38. başkanı seçilen Burak Elmas'ın ilk beklenen icraatlerinden birisi Fatih Terim'le yeni sözleşme imzalamaktı. (Sabah)
8
PAZARTESİ KUTLAMA VAR
Başkanlığının tescil edilmesinin ardından ilk açıklamalarını, "Verdiğimiz sözleri tutacağız." şeklinde yapan Elmas, Pazartesi günü itibarıyla Galatasaray'da geleneksel olan Galatasaraylılar Cemiyeti'nde başkanlık kutlamasını yapacak.
7
SALI GÜNÜ MAZBATA
Başkanlık kutlamasının ardından Salı günü ise Burak Elmas ve yöneticiler kulüpte yapılacak mazbata törenine katılacak ve Mustafa Cengiz'den görevi devralacak.
6
TERİM'İN SÖZLEŞME TÖRENİ ÇARŞAMBA
Galatasaray tarafarının merakla beklediği Fatih Terim'le yeni sözleşme töreni ise Çarşamba günü gerçekleşecek. Burak Elmas, mazbatasını aldıktan sonra Çarşamba günü Fatih Terim'le sözleşme imzalayacak.
5
BURAK ELMAS AÇIKLAMIŞTI
Galatasaray Başkanı Burak Elmas, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla Fatih Terim'le görüşme sağlandığını ve Fatih Terim'in Pazartesi günü Florya'da takımın başında olacağını açıkladı.
4
"HOCAMIZ FATİH TERİM'DİR"
"Hocamızla görüştük, yarın sabah takımının başında, evimiz Florya'da idmanlara başlayacak. Galatasaray'ın teknik direktörü Galatasaraylı Fatih Terim'dir. Mazbata, mukavele, ve seremoni ile kaybedecek 1 dakikamız bile yok. Yapacak çok işimiz var ve Birlikte Çok Şey Başaracağız."
3
TERİM YENİDEN CAMİAYLA BULUŞUYOR
Süper Lig'de 2020-2021 sezonunun sona ermesinin ardından 31 Mayıs tarihinde biten sözleşmesiyle birlikte Florya'daki eşyalarını toplayarak Bodrum'a tatile giden Fatih Terim, Burak Elmas'ın başkan seçilmesiyle birlikte yeniden sarı-kırmızılı camiayla buluşuyor.
2
SELÇUK İNAN İLE BAŞLANMIŞTI
Galatasaray, 21 Temmuz tarihinde Hollanda'nın köklü ekiplerinden PSV Eindhoven ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları için 14 Haziran tarihinde Selçuk İnan yönetiminde hazırlıklara başlamıştı.
1
TERİM OY KULLANMADI
31 Mayıs'ta sözleşmesi sona eren teknik direktör Fatih Terim dün oy kullanma hakkına sahipti. Ancak seçim sürecinde ismi gündemden düşmeyen Terim, camiaya yönlendirme yapmama adına seçime katılmadı ve oy kullanmadı.