Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Fenerbahçe'den Cenk Tosun sürprizi

Son dakika transfer haberine göre; Fenerbahçe, Cenk Tosun'un transferi için devreye girdi. Emre Belözoğlu, Cenk Tosun'a Fenerbahçe formasını giydirmek için milli futbolcu ile ilk görüşmesini yaptı.
8
CENK TOSUN SÜRPRİZİ
Fenerbahçe'de transferi yöneten Emre Belözoğlu, A Milli futbolcu Cenk Tosun ile transfer için görüşmelere başladı.
7
TRANSFERDE ALTERNATİF
Emre Belözoğlu önderliğinde transferde arka arkaya hamleler yapan Fenerbahçe, Vedat Muriqi'den toplam 20 milyon euroluk gelir beklerken; alternatif planını da hazırladı.
6
EMRE BELÖZOĞLU'NUN ÖNCELİĞİ
Vedat Muriqi'nin Lazio'ya satışının ardından alternatif bir plan hazırlayan ve geniş bir santrafor listesi tutan Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu'nun aklında öncelikli bir isim var.
5
İLK GÖRÜŞMEYİ YAPTI
Everton'da gelecek sezonun kadrosunda düşünülmeyen ve başka bir takıma kiralık olarak gönderilecek olan Cenk Tosun'un kiralık transferi için resmen devreye giren Emre Belözoğlu, A Milli futbolcu ile ilk görüşmesini yaptı.
4
EĞER ONAY ALIRSA...
Cenk Tosun'a Fenerbahçe forması giydirmek için büyük bir çaba harcayan Belözoğlu, milli futbolcudan onay alması durumunda kulüpler bazında görüşmelere başlanması için de Selahattin Baki ile görüşecek.
3
AVRUPA'DA KALMAK İSTİYOR AMA...
Beşiktaş'ın da kadrosuna katmak istediği Cenk Tosun, kariyerine bir süre daha yurt dışında devam etmek istiyor ve kısa bir süre önce siyah-beyazlı kulübün başkanı Ahmet Nur Çebi ile yaptığı görüşmede de bu düşüncesini dile getirmişti.
2
BONSERVİS İHTİMALİ ZOR
Everton'un büyük umutlar ile transfer ettiği ancak beklenen performansı alamadığı Cenk Tosun'u 8-10 milyon euro bonservis bedeli bandından elden çıkartmak istiyor.
1
SLAVEN BILIC DE PEŞİNDE
Cenk'i satamaması durumunda kiralık olarak elden çıkartmak isteyen Everton'un hem satılık hem de kiralık opsiyonları çerçevesinde Slaven Bilic'in yanı takımı West Bromwich Albion ile görüşmelerini sürdürüyor.