Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe'ye Dimitri Payet önerisi

Adana Demirspor’un teklif yaptığı Fransız yıldız, “Sadece İstanbul’da oynarım” dedi. Payet’nin menajeri Abitebol, Fenerbahçe’nin kapısını çalıp, “Payet’yi ister misiniz?” diye sordu! Sarı-Lacivertliler, şartları değerlendirdikten sonra yanıt verecek.
6
"SADECE İSTANBUL'DA OYNARIM"

Süper Lig ’in yeni takımlarından Adana Demirspor, transfer döneminin bombasını patlatmak için Dimitri Payet’nin peşine düşmüştü. Şimşekler, Fransız yıldıza iyi bir teklif sundu. Ancak Payet, “Türkiye’de sadece İstanbul’da oynarım” deyince bu transfer Adana Demir için rafa kalktı.

5
MENAJERİ F.BAHÇE'NİN KAPISINI ÇALDI

Sonrasında ise sürpriz bir gelişme oldu. 34 yaşındaki futbolcunun menajeri Laurent Abitebol, Fenerbahçe ’nin kapısını çaldı.

4
"DİMİTRİ PAYET'Yİ İSTER MİSİNİZ?"

“Dimitri Payet’yi transfer etmek ister misiniz?” diye soran Abitebol, oyuncusunun senelik 4 milyon Euro maaş talep ettiğini bildirdi.

3
FENERBAHÇE'NİN CEVABI

Sarı-Lacivertliler ise bu rakamı ödemelerinin mümkün olmadığını net bir şekilde ifade edip, “Şartları değerlendirip size yanıt vereceğiz” mesajını iletti.

2
MARSİLYA PARA İSTEMİYOR

Dimitri Payet’nin Marsilya ile 2024 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Ancak Fransız ekibi, yüksek maaşı nedeniyle yıldız futbolcuyu bir an önce göndermek istiyor. Marsilya bu nedenle oyuncunun herhangi bir kulüple anlaşması halinde bonservis bedeli talep etmeden gitmesine izin verecek.

1
GEÇEN SEZONKİ PERFORMANSI

Payet, geride kalan sezonda 41 resmi maça çıktı, 10 gol atıp, 10 asist yaptı. (Fanatik)