Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe'ye 23 milyon euroluk piyango

Fenerbahçe'ye transfer döneminde adeta piyango vurdu. Pelkas, Berke, Allahyar, Zanka, Zajc, Frey ve Samuel için toplam 23 milyon Euro'luk teklif geldi. Bu 7 oyuncu arasında tek vazgeçilmez olan Pelkas. Yönetim rakamları yükseltmek için masada.
15
FENERBAHÇE'YE GÜZEL HABERLER GELİYOR

Yeni sezona daha güçlü bir kadro ile girmek için transfer çalışmalarına devam eden F.Bahçe, aynı zamanda FFP anlaşmasının kriterlerini yerine getirmek zorunda. Anlaşma gereği sattığı kadar transfer yapacak olan F.Bahçe'ye güzel haberler geliyor.

14
23 MİLYON €'LUK PİYANGO

Bonservisi Fenerbahçe'nin elinde 7 futbolcuya toplam 23 milyon Euro'luk teklif gelmiş durumda. EURO 2020 sonra rakam daha da artabilir.

13
FENER'İN ELİ ÇOK RAHATLAYACAK

Sarı-Lacivertliler'de teklif gelen oyuncuların Pelkas, Berke Özer, Allahyar, Zanka, Zajc, Frey ve Samuel olduğu öğrenildi.

12
KADRODA TUTULMAK İSTENEN TEK OYUNCU PELKAS

Bu oyuncular içinde Fenerbahçe'nin kadrosunda kesin olarak tutmak istediği tek oyuncu ise Yunan yıldız Pelkas. Bu da yönetim için ayrı bir kolaylık sağlıyor.

11
PELKAS'TA RAKAM DAHA DA ARTABİLİR

Pelkas için Fenerbahçe'ye 6 milyon Euro'luk bir teklif gelirken Sarı-Lacivertli yönetim kapıyı 10 milyondan açmıştı. Pelkas'ın satılmaması durumunda bile Fenerbahçe'nin istediği zaman 20 milyon Euro'yu kasasına koyması an meselesi. Ancak Yunan yıldız için yaz ayında teklif edilen rakamın artması da söz konusu.

10
YÖNETİM TOK SATICI KONUMUNDA

EURO 2020 sonrasında ise Ozan Tufan ve Szalai için astronomik tekliflerin gelmesi ihtimal dahilinde. Sarı- Lacivertliler bu iki oyuncu için de kapıyı 20-25 milyon Euro'dan aşağıya açmayacak.

9
TAVİZ YOK

Fenerbahçe kadrosunda tutmak istediği bu iki oyuncu için kesinlikte taviz vermeyecek. Aynı şey Altay ve İrfan Can için de geçerli.

8
PELKAS İÇİN LYON YENİ TEKLİFE HAZIR

Dimitrios Pelkas için Rubin Kazan ve O.Lyon takımları 6 milyon Euro teklif etmişti. Bologna'nın teklifi ise biraz aşağıda kalmıştı. Fransız basını, Lyon'un teklifi 7.5 milyon Euro'ya çıkartmaya hazırlandığını dile getiriyor. (Takvim)

7
PELKAS

Talibi: Lyon
Teklif: 6 milyon €

6
BERKE ÖZER

Talibi: A. Madrid
Teklif: 6 milyon €

5
ALLAHYAR

Talibi: Zorya
Teklif: 2 milyon €

4
ZANKA

Talibi: Kopenhag
Teklif: 1.5 milyon €

3
ZAJC

Talibi: Genoa
Teklif: 3 milyon €

2
FREY

Talibi: S. Liege
Teklif: 1.5 milyon €

1
OSAYI SAMUEL

Talibi: Rangers
Teklif: 3 milyon €