Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe'den Ozan Tufan kararı: "20'den aşağısı kurtarmaz"

Avrupa devleri, uzun süredir takip ettiği Ozan Tufan’la ilgili tekliflerini EURO 2020 performansına göre masaya koyacak. Sarı lacivertli yönetim ise 20 milyon avro altı teklife kapalı.
6
YOLLAR AYRILABİLİR

Kadrosunda önemli bir rotasyon planlayan Fenerbahçe, kesinlikle göndermek istemese de Ozan Tufan’la yol ayrımına gelebilir. Daha önce Premier Lig’in kapısından dönen milli yıldız, Euro 2020 sonrası sarı lacivertlilere veda edebilir.

5
TURNUVA PERFORMANSINA GÖRE...

Fenerbahçe’de mutlu olsa da Avrupa hayalini gizlemeyen, özellikle de Premier Lig’i isteyen Ozan’ı uzun süredir takip eden dev ekipler turnuva performansına göre tekliflerini masaya koyacak.

4
ŞU ANA KADAR RESMİ TEKLİF YOK

İngiltere dışında, İtalya ve İspanya’dan da talipleri olan Ozan Tufan için şu ana kadar Fenerbahçe’ye gelen resmi teklif yok.

3
FENERBAHÇE'NİN DURUŞU NET

26 yaşındaki milli yıldız için nabız yoklayan Avrupalılar, şimdilik 10 milyon avro civarı rakamlar telaffuz ediyor. Ancak F.Bahçe’nin Ozan için beklentisi çok açık.

2
20 MİLYON AVRO

Sarı lacivertliler, 20 milyon avroluk serbest kalma ücretinin altına düşmek istemiyor. Tabii bonuslu teklifler bu duruşu değiştirebilir.

1
ADA SEVDASI

Crystal Palace’ın kapısından dönen Ozan Tufan, başta Lazio olmak üzere başka ülkelerden teklif alsa da Premier Lig’e gitmek istiyor. Milli yıldız için, Everton, Crystal Palace ve Southampton’ın devrede olduğu belirtiliyor. (Türkiye)