Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe de Van Aanholt için devrede!

Fenerbahçe, ezeli rakibi Galatasaray'ın da bir süredir ilgilendiği Hollandalı sol bek Patrick van Aanholt'a menajeri aracılığıyla ilk teklifini sundu. Aanholt'u büyük oranda ikna eden Kanarya , genel kurul nedeniyle transferde yavaşlayan ezeli rakibinin önüne geçti.
5
FENERBAHÇE'DE TRANSFER GELİŞMESİ

Geçtiğimiz sezon çok istediği şampiyonluğu elde edemeyen Fenerbahçe, yeni sezon için nokta atış transferleriyle kadrosunu güçlendirmeyi planlıyor.

4
VAN AANHOLT İÇİN DÜĞMEYE BASILDI

Sarı-Lacivertliler, Galatasaray'ın da kadrosuna katmak istediği Hollandalı sol bek Patrick van Aanholt için resmen düğmeye bastı.

3
FENERBAHÇE ERKEN DAVRANDI

Yeni sezonda güçlü bir kadro oluşturma hedefinde olan Fenerbahçe, transfer çalışmalarına şimdiden başlarken adı Galatasaray'la da anılan Hollandalı sol bekle ilgilendiği iddia edildi.

2
MENAJERİYLE TEMAS KURULDU

Başkanlık yarışı nedeniyle transferde yavaşlayan Galatasaray'ın bu durumundan faydalanan Fenerbahçe, Patrick van Aanholt için erken davranan taraf oldu. Oyuncunun menajeriyle temasa geçildi.

1
KARİYERİ

Kariyerinde birçok Premier Lig takımında forma giyen Patrick van Aanholt; Chelsea, Leicester City, Newcastle gibi büyük kulüplerde top koşturdu. Patrick van Aanholt, 12 kez de Hollanda Milli Takım formasını giydi. (Takvim)