Arama Logo

Fenerbahçe'de İsmail Kartal'la kritik görüşme!

Fenerbahçe, Kasımpaşa’yı son dakika golüyle yense de Teknik Direktör İsmail Kartal’a tepki büyüktü. Puan kaybı yaşanan maçlardaki tercihleri nedeniyle eleştirilen tecrübeli çalıştırıcı, önceki gün çıkardığı 11 ve hamleleriyle herkesi şaşırttı. Sarı-lacivertli yöneticilerin, tecrübeli çalıştırıcıyla bu konu hakkında bir görüşme de yapacağı öğrenildi.
5
İSMAİL KARTAL'A BÜYÜK TEPKİ

Trendyol Süper Lig’de Fenerbahçe önceki gün Kasımpaşa’yı son dakika golüyle mağlup ederken, zirve yarışında çok önemli bir üç puanı hanesine yazdırdı. Galibiyete rağmen Teknik Direktör İsmail Kartal’a büyük tepki vardı.

İSMAİL KARTAL'A BÜYÜK TEPKİ
4
TERCİHLERİYLE ŞAŞIRTTI
İç sahada puan kaybı yaşanan Trabzonspor, Samsunspor, Galatasaray ve Alanyaspor maçlarındaki hamleleriyle özellikle taraftarların tepkisini çeken tecrübeli çalıştırıcının Kasımpaşa karşısında da tercih ettiği ilk 11 herkesi şaşırttı.
TERCİHLERİYLE ŞAŞIRTTI
3
KARARLARI ELEŞTİRİLDİ

Sarı-lacivertli takımın en önemli pas ayağı olan Sebastian Szymanski’yi kulübeye çeken ve 60. dakikada oyuna alan Kartal, bek tercihleriyle de eleştirildi.

KARARLARI ELEŞTİRİLDİ
2
PAS İSTATİSTİĞİ YOK OLDU
Osayi’nin sakatlığı nedeniyle Ferdi’yi sağ beke çeken sarı-lacivertli takımın teknik patronu Afrika Kupası döneminde bu bölgede şans bulan ve başarılı bir performans ortaya koyan Mert Müldür’ü ise kulübede bekletti. Orta alanda Mert Hakan, Krunic ve İsmail üçlüsünü görevlendiren Kartal’ın bu kararıyla başarılı pas istatistiği de yok oldu. Daha önceki mücadelelerde %81,9 ortalama ile oynayan sarı-lacivertli takımda önceki günkü maçta bu rakam %75’e indi.
PAS İSTATİSTİĞİ YOK OLDU
1
YÖNETİM GÖRÜŞME YAPACAK

Özellikle taraftarların sosyal medyadan yoğun eleştiri yaptığı İsmail Kartal’ın tercihlerinin yönetim tarafından da sorgulanmaya başlandığı öğrenildi. Sarı-lacivertli yöneticilerin, tecrübeli çalıştırıcıyla bu konu hakkında bir görüşme de yapacağı öğrenildi. [MİLLİYET]

YÖNETİM GÖRÜŞME YAPACAK