Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe'de belirsizlik sendromu!
8
F.BAHÇE'DE BELİRSİZLİKLER
Fenerbahçe’de adeta bir belirsizlik sendromu yaşanıyor. 25-26 Haziran’da yapılacak Olağan Seçimli Genel Kurul öncesi sarı-lacivertli kulüpte birçok bilinmez aynı anda kendini gösteriyor. (Milliyet)
7
ADIMLAR MERAK EDİLİYOR
Fenerbahçe camiası, bu belirsizliklerin ışığında hafta sonuna doğru ilerliyor.  Cumartesi günü ikinci dönemine başlaması beklenen Başkan Ali Koç’un bu hafta içerisinde yani kongreden önce nasıl adımlar atacağı merak ediliyor.
6
BİRÇOK KONU AÇIKLANMAYI BEKLİYOR
Zira sarı-lacivertlilerde birçok hayati konu artık açıklanmayı bekliyor. İşte taraftarın ve kongre üyelerinin kafasındaki sorular:
5
TEKNİK DİREKTÖR BELİRSİZ
- 1 Haziran’da Emre Belözoğlu ile vedalaşan Fenerbahçe’de halen teknik direktör belli olmadı. Ali Koç’un işaret ettiği ‘haziran ayının 3. haftası’ süresi doldu, 1 Temmuz’da yeni sezon açılacak ancak hoca ortada yok.
4
GİDECEKLER - KALACAKLAR NET DEĞİL

- Futbol takımında transferler, gidecek ve kalacaklar daha netleşmedi. Serdar Dursun transferi hoca belli olmadan yapıldı.

3
SPORTİF DİREKTÖRLÜK
- Sarı-lacivertlilerde sportif direktörlük projesinin devam edip etmeyeceği belirlenmedi. Devam ederse kimin sportif direktör olacağı açıklanmadı.
2
YÖNETİM KURULU BELLİ DEĞİL
- Başkan Ali Koç’un ikinci 3 senelik döneminde yeni yönetim kurulu nasıl olacak bilinmiyor. Kimler yönetime dahil olacak, kimler ayrılacak duyurulmadı.
1
NANDO DE COLO
- Erkek basketbolda transferler ağır işliyor. Nando De Colo gibi önemli bir yıldızın biten sözleşmesinin ne olacağı henüz belli değil.