Sporx Extra Arama Logo

Fatih Terim'den flaş açıklama
12
HER ŞEY YOLUNDA...

Galatasaray'da başkan Mustafa Cengiz ile Fatih Terim arasındaki görüşme saat 15:30'da başladı ve yaklaşık 1 saat sürdü, Fatih Terim, toplantının ardından twitter hesabından bir paylaşım yaparak, "Her şey yolunda" dedi.

11
GALATASARAY'DAN AÇIKLAMA
10
ALBAYRAK'TAN AÇIKLAMA

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ise NTV'ye yaptığı açıklamada, "Hocamız da tweet attı, hiç bir problem yok. Birlik beraberlik içinde yola devam ediyoruz" dedi. 

9
BUNDAN SONRA NE OLABİLİR?

Patron Terim'in "Bundan sonra kimsenin arkasında değilim, yanında da değilim" sözlerinin ardından alevlenen gerilim sonrasında sarı-kırmızılı yönetimin nasıl bir hamle yapacağı merakla beklenmeye başladı.  Fatih Terim'in "Her şey yolunda" tweetinden sonra neler yaşanabilir?

8
FATİH TERİM'iN İSTİFASI
Fatih Terim istifa edebilir? Bu durum şu anda gündemde ancak Terim'in "Galatasaray taraftarına bir söz verdim, bu sözümü tutacağım" açıklaması en azından şimdilik "istifa etmeyeceği" şeklinde değerlendirilebilir.
7
TERİM'İN BİLETİ KESİLEBİLİR
Fatih Terim'in görevine son verilebilir! Bu ihtimal sarı-kırmızılı yönetimin masasında duruyor ve sadece yönetimin de masasında değil. Galatasaray camiası içerisindeki Terim muhalifleri, sarı-kırmızılı yönetimi, "Galatasaray başkanlığı otoritenizi koruyun ve Terim'in görevine son verin" şeklinde baskı yapıyor. Galatasaray Yönetimi; ya da taraftarın Terim baskısına eğilip Terim'in sözlerini görmezden gelecek ya da taraftarın Terim baskısına karşı koyarak muhaliflerin baskısına yenik düşerek Terim'in görevine son verecek.
6
YÖNETİMDE AYRILIKLAR
Yönetimden bazı isimler görevi bırakabilir! Bu ihtimal de oldukça kuvvetli bir şekilde karşımızda duruyor; zira Terim, yönetimin tamamını ya da başkanlık makamını direkt hedef almadı ve "bazı isimler, bazı planlar" diyerek belirli odakları işaret etti. Bu isimler kim ya da kimler olabilir ve Terim'i rahatlatmak için bu isimler ile yollar ayrılabilir mi? Evet, mümkün...
5
BAŞKAN GÖREVİ BIRAKABİLİR
Sağlık sorunları ile mücadele eden başkan Mustafa Cengiz, Terim ile yaşanan krizden sonra görevini bırakabilir mi? Evet bırakabilir! Galatasaray Yönetimi'nde "başkan görevi bıraktı, biz de görevi bırakalım" demeyerek görevine devam etmek isteyen birden fazla yönetici var!
4
ERKEN SEÇİM KARARI
Galatasaray'da Mayıs ayında seçim var ancak sarı-kırmızılı yönetim, Fatih Terim ile yaşanan krizin ardından kuvvetle muhtemel mali genel kurul ve erken seçim kararı alacak! Başkan Mustafa Cengiz yeniden aday olur mu? Cengiz aday olursa Terim kalır mı? Bunu zaman gösterecek...
3
HER ŞEY AYNEN DEVAM
Fatih Terim de yönetim de göreve devam edebilir! Evet bu ihtimal de masanın üstünde duruyor ancak hiçbir şey olmamış gibi hiçbir reaksiyon gösterilmeden herkesin göreve devam etmesi Galatasaray açısından ne denli sağlıklı olur, bu konu sadece kamuoyunun değil Galatasaray'da karar vericilerin de en büyük muamması.
2
KADRO DIŞI KARARLARI!
Fatih Terim'in açıklamalarının ardından bir fatura kesilecek. Bu faturanın dört saç ayağı var; Fatih Terim, Mustafa Cengiz, yönetimden bazı isimler, futbolcular. Galatasaray Yönetimi ve Fatih Terim bir araya gelerek "orta yolu bulabilir ve kadro dışı kararları ile en azından bir aksiyon alındığı gösterilebilir.
1
FATİH TERİM