Sporx Extra Arama Logo

Fatih Altaylı'dan Arda Turan yorumu!
9

ALTAYLI'DAN ARDA TURAN YORUMU

Fatih Altaylı, Başakşehirli yıldız Arda Turan'ın şarkıcı Berkay ile yaşadıkları hakkında yorumlarda bulundu.
8

SERT ELEŞTİRİ

Kavga öncesi ve sonrası yaşanan gelişmeler gündeme bomba gibi düştü. Sosyal medyadan ve sanatçılardan büyük tepki toplayan Arda Turan'a bir eleştiri de Habertürk yazarı Fatih Altaylı'dan geldi. Altaylı Arda Turan'ı ağır bir dille eleştirdi. İşte "Düşmedin arda aşağı atladın" başlıklı o olay yazıdan önemli bölümler...
7

GENÇLİĞİNDEN BERİ...

Eyyy Arda kardeşim. Seni neredeyse çocuk sayılabilecek gençliğinden beri tanırım, severim. Ya da “Severdim” mi demeliyim emin değilim.
6

GENÇTİN AMA ADAMDIN

Pırıl pırıl, iyi kalpli, tertemiz bir delikanlıydın. Öyle kocaman kocaman adamlık üzerine lafların yoktu o zamanlar. Zaten o laflara ihtiyacın da yoktu. Gençtin ama adamdın.
5

YILLAR SENDEN ALIP GÖTÜRDÜ

Kafamda hep o Arda vardı. Galiba yanılttın bizi, beni, hepimizi Arda. Yıllar geçip büyüyüp olgunlaşacağına, yıllar sana bir şey katmadı. Tam aksine senden alıp götürdü.

4

BAR KÖŞESİNDE BULUYORUZ

Cümlelerin büyüdü ama o kocaman yüreğin giderek küçülmüş Arda. “Adamlık” diyerek kaybettiğini lafla kapatmaya çalışmışsın Arda. Biz senin bir an önce iyileşip sahalara dönmeni, kendini bulmanı beklerken seni sabaha karşı bir bar köşesinde buluyoruz.
3

KULÜPLERE ATMAK ADAMLIK MI?

Kocasını da tanıdığın bir evli kadına “yazarken” Yuh artık Arda, yuh artık. “Adamlık” diyorsun ya Arda. Birinci dersten başlayalım istersen. Karnı burnunda çocuğunuzu dünyaya getirecek eşini evde bırakıp, kendini gece kulüplerine atmak mı adamlık yoksa bir yandan palavradan muhafazakarlık mesajları verirken, bir yandan gece kulüplerinde kavga çıkarmak mı?
2

YUH ARTIK ARDA

Gelelim ikinci derse. 9 aylık hamile eşin evde beklerken başka kadınlara yürümek mi adamlık? Hadi hiçbiri bizi ilgilendirmez de, evli bir kadına kocasının yanında asılmak adamlığın neresinde var? Bu kadarı bile “Pes artık” dedirtecek kadar rezilce bir durumken bir de kadının kocasına saldırmak mı adamlık! Yuh artık Arda. Yuh.
1

KENDİNİ AŞAĞI ATTIN

Sonra bir de bitirimler gibi elinde silahla hastaneye gidip “Vur beni” demeler falan. Böyle yaparak bar köşelerinde yitirdiğin adamlığı kazanacağını mı zannediyorsun Arda? Sen düşmedin Arda. Merdivenin tepesinden aşağı attın kendini.