Sporx Extra Arama Logo

Fatih Altaylı: "F.Bahçe, sanırsın R.Madrid'i parçalar"

Fatih Altaylı, Bloomberg HT'de yayınlanan Spor Saati adlı programda Emin Çağlar'ın sorularını yanıtladı. Fenerbahçe'nin havayı yakalaması durumunda şampiyon olduğunu ve havayı yakalamak üzere olduğunu belirten Altaylı, "Fenerbahçe, sanırsın Real Madrid'i parçalar" dedi.
11
FATİH ALTAYLI'DAN AÇIKLAMALAR
Fatih Altaylı, Bloomberg HT'de yayınlanan Spor Saati adlı programda Emin Çağlar'ın sorularını yanıtladı.
10
F.BAHÇE'NİN RAKİPLERİ AVANAK

Kornerden gol atmak organizasyon meselesi mi başka bir şey mi bilemiyorum. Savunma hatası, iyi savunmada olmaz bu. Buna önlem alamıyorsan rakipte problem vardır. Fenerbahçe güzel yapıyor ama rakibin de avanaklığı...

9
F.BAHÇE HAVA TAKIMIDIR

50 senedir Fenerbahçe izlerim, Fenerbahçe'nin en önemli özelliği şudur: Havaya girerse girer, giremezse giremez. Girerse şampiyon olur, giremezse hiçbir şey olmaz. Fenerbahçe şu an havaya girmek üzere. En temel mesele budur. Havaya girerse Fenerbahçe'yi hiç kimse tutamaz. Hocası da tutamaz rakip de tutamaz. Fenerbahçe bir hava takımıdır. Havaya girdi mi medyayı şunu bunu da yanına aldığı zaman...

8
MEDYA TAVRI YOK

Medya Fenerbahçelidir demiyorum. Medya, Fenerbahçe'yle fazla ilgilidir. İyiyse iyiliğini kötüyse kötülüğünü şişirir. Fenerbahçe'yle makul bir medya tavrı yoktur.

7
SORSAN R.MADRİD'İ PARÇALAR

Türk medyasına sorarsan Fenerbahçe şu an Real Madrid'i falan parçalar. Çünkü Fenerbahçe taraftarıyla iyi geçinme yolu olarak bunu görür. Şu anda o havayı yakaladı. Şu anda bir tökezleme olayı da kolay kolay görünmüyor çünkü rakipler arasında Fenerbahçe'yi tökezletecek çapta takım bir tek Anadolu'daki katı savunmaların bir şey yapma ihtimali...

6
F.BAHÇE'Yİ BLOKE EDEMEZLER

Onun dışında kimsenin Fenerbahçe'yi kolay kolay bloke etme ihtimali şu aşamada görünmüyor çünkü Fenerbahçe azdı bir kere! Kudurdu! O yüzden yürüyecekler. İyi oynasa da kötü oynasa da kazanacak. Fenerbahçe iyi bir moda girmiş vaziyette, bu ne kadar sürerse şampiyonluk o kadar yakın.

5
FENERBAHÇE TÜRKİYE'DİR?

Fenerbahçelilerle ilgili bir eleştiri getirmek istiyorum, anlamadığım bir tavır var. Bir dönem 'Fenerbahçe Türkiye'dir, Fenerbahçe cumhuriyetiyiz, bürokraside süperiz, her yerde en güçlü biziz, kimse bize bir şey yapamaz'la övündüler. İşler kötü giderse de birden bire tersine dönerler 'Herkes bize karşı' falan. Karar verin en güçlü müsünüz yoksa tersi mi?

4
FATİM TERİM DE YAPIYOR

Bunun benzerini zaman zaman Fatih Terim de yapıyor ama kimse kimseye karşı da yana da değil. Evet futbolda bir takım fırıldaklar dönüyor ama camialarla alakalı değil, bireysel işler.

3
VOLKAN VE EMRE FAKTÖRÜ

Her ne kadar sinirli bir bücür olarak göze çarpsa da Fenerbahçe'de maaş da almadığı söylenen sportif direktörü Emre Belözoğlu'nun takımı takım yapma konusunda çabaları olduğu gerçek. Kimse önemsemiyor ama Volkan Demirel de öyle.

2
VOLKAN RAFİNE BİR ÇOCUK

Galatasaraylılar çeşitli yaratıklardan lakap takıyor ama Volkan Demirel aslında oldukça rafine bir çocuk. Diğer futbolculara benzemiyor. Türkiye'nin en iyi resim koleksiyonunu bu yapıyor. Eşi çok düzgün bir hanımefendi. Bütün bunlar takımdaşlığı oluşturuyor. Futbolcularda onlara karşı bir saygı, kendine çekidüzen verme oluyor. Fenerbahçe bunu başardı.

1
F.BAHÇE VE SAMSUN'U KUTLARIM

Kurşunlanma işi karanlıkta kaldı. Fenerbahçe'ye kim ateş etti kim ettirdi ne oldu, soruşturuldu mu ne oldu belli değil. Sonuç tabii ki olmayacak. Samsunspor ve Fenerbahçe'ye Atatürk'e gösterdikleri saygı sevgiden dolayı kutluyorum, ellerinden alınlarından öpüyorum. Atatürk'e kim sahip çıkarsa onun elini öperim. Keşke benim takımım da bunun onda biri kadar sahip çıksa.