Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğu: "İtalya'yı bu kafayla yenemezsin"
9
ERMAN TOROĞLU'NUN YORUMU

Erman Toroğlu, Milli Takımımızın İtalya'ya 3-0 kaybettiği maçın ardından A Spor'da değerlendirmede bulundu.

8
"ONLAR FUTBOL OYNADI, BİZ TOP OYNADIK"
"İlk yarıda zaten görünüyordu. Biri ağır siklet, biri tüy siklet. İtalyanlar futbol oynadı, biz top oynadık."
7
"ANASINI AĞLATTIN ÇOCUKLARIN"

"Yenilebiliriz 3-5 de yersin ama futbol oynarsın biraz. Yok yerli yabancı transferi, düşenleri çıkarırız. Biz 1 hafta önce bitirdik ligi, al Şenol Güneş anasını ağlattın çocukların. Niye 1 hafta önce bitirip kampa giriyorsun?"

6
"BİR DE LİGİ ERKEN BİTİRİYORSUN"
"Yabancı sayısı insin, cart diye iner mi o ya? Takımlara bu sene bu olacak diyorsun. Olur mu ya? Bir de ligi erken bitiriyorsun, al bak ne oldu"
5
"BİZİ APTAL YERİNE KOYDULAR"
"Futbolcular burunlarından kıl aldırmıyor. Eskiden radyoda anlatırlardı da yerdik. 2 spiker de bizi aptal yerine koydu, iyi oynamışız. Kalelerine gidemedik. Kimi yiyorsunuz. Topu vuruyorsun geliyor, vuruyorsun bak ikinci golü yedin öyle"
4
"BİZ ÇOK BİLİYORUZ, MANCINI'Yİ KOVALADIK"
"Adamları teknik, taktik olarak iyi. Adamları kim çalıştırıyor, Mancini. Kovaladık adamı. Parasını da almadı. Almanya Milli Takımı, İspanya Milli Takımı, İtalya Milli Takımı hocaları geliyor, biz beğenmiyoruz ağabey, biz çok biliyoruz"
3
"DEFANS KOLAY KOLAY KALESİNE ATMAZ"

"Sen bu kadar defans ağırlıklı oynayamazsın. Rakip hep hücum, biz defans yapıyoruz. Hücum yapan adam keyif alır oynadığından. Adam moral olarak iyi oluyor zaten. Bir defans oyuncusu kolay kolay kalesine gol atmaz. Belli yani bir şey olacak. Bu nasıl futbol ağabey"

2
"İTALYA MAÇA FAZLA KİŞİ ÇIKTI DESİNLER"
"Adamlar 13, biz 11 oynadık gibi oynadık. Her yerde 5-6 kişiydiler, adamlar kafayı kaldırtmadılar. Oyun kuralı ihlali var diye UEFA'ya falan... Bunlar maça fazla kişi çıktı diye şikayet etsinler, utanmasalar ederler de ha"
1
"BU KAFAYLA İTALYA'YI YENEMEZSİN"
"Macaristan'ı yendik 5-0, senelerdir konuşuyoruz. Fransa'yı da konuşuruz 20 sene. Türkiye liginin idaresine bakın. Lig bitmiş, yeni sezon başlayacak, TFF diyor ki; yabancı düşecek. Bırakın 24 takımla oynayalım ne olacak ki? Sonra diyorsun İtalya'yı yeneceğim, yenemezsin ağabey."