Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu ve Çakar'dan Fenerbahçe yorumu!
9

TOROĞLU VE ÇAKAR'DAN YORUM

Erman Toroğlu ve Ahmet Çakar, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un açıklamalarını değerlendirdi.[Sabah]
8

BANA SÜRPRİZ GELMEDİ(ERMAN TOROĞLU)

20 yılın temizliğini yapmak kolay değildir. 20 yılın alışkanlıklarını silmek de kolay değildir. 20 yılı silmek de kolay değildir. Ali Koç, "Yeni Fenerbahçe" diyerek yola çıktı. Çok doğru bir cümleydi. Bunları yaşaması bana sürpriz gelmedi.
7

DUYGUSALLIĞI KALDIRMAZ

Şunu net söyleyeyim; ozonla mı temizlersiniz, tuz ruhu mu kullanırsınız, tiner mi kullanırsınız... Ne kadar çabuk yaparsanız, o kadar çabuk yukarı doğru çıkar Fenerbahçe. Ali Koç'un yaptığı da son derece doğrudur. Bence geç bile kaldı. Peki geç kalması neden? Duygusallıktan. Futbol duygusallığı kaldırmaz.

6

KOCAMAN HAKLIYMIŞ(AHMET ÇAKAR)

3 Temmuz şike sürecinden sonra Aykut Kocaman'ın literatüre geçmiş bir sözü vardır... O hep demiştir ki; "Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır." Yahu! Meğer ne kadar haklıymış…
5

DAHA BİR GERÇEK OLUYOR

Gerçekten bir gün ortaya çıkıveriyor. Üstelik bu gerçekleri açıklayan, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç olunca, gerçekten daha da bir gerçek oluyor değil mi Aykutçuğum!
4

DAHA NELER NELER

Ali Koç'un açıklamalarına göre; Kocaman'ın teknik heyeti, son 4 ayda takımı tam anlamıyla sabote etmiş. Hem de çok ciddi istihbarat ve casusluk metotları kullanarak. Oyunculara yanlış antrenman yaptırmışlar, takımı maça yorgun çıkarmışlar, Cocu'nun leşini soyunma odasına getirdikleri halıya saracaklarını, ironik de olsa ifade etmişler. Kulübe ait bilgisayardaki oyuncu performans datalarını, bir yerlere sızdırmışlar. Geçen sezonki bütün oyuncu datalarını yok etmişler ve daha neler neler…
3

30 MİLYONA SORUYORUM

30 milyon Fenerbahçeli'ye soruyorum:

- Kocaman ayrıldıktan sonra kulüpte kalan teknik heyetinin takımı sabote etmesinin nedeni ne olabilir?
- Phillip Cocu'nun gitmesinin, takımın arka arkaya kötü sonuçlar almasının kime ne faydası olabilir?
- Performans datalarının kime aktarıldığını öngörebiliyor musunuz?
- Geçen yılki datalar niye silindi?

2

ÇETE BAŞININ KİM OLDUĞUNU ANLAR

Hayatlarında birkaç tane casusluk filmini izleyenler ya da Agatha Christie'nin polisiye romanlarını okuyanlar, çete başının kim olduğunu hemen anlar. Çünkü Agatha Christie, hep der ki; "Bir cinayette, bu cinayetten kim fayda görüyorsa bilin ki katil olmaya en yakın kişi odur." Dataların silinmesi, bilgilerin dışarıya sızdırılması, takımı ve oyuncuları sabote ederek Cocu'nun gönderilmesi kime yarar?
1

KATİL SEYİS ÇIKTI

Kararı 30 milyon Fenerbahçe taraftarı versin. Umumiyetle Agatha Christie romanlarında katil uşak veya aşçı çıkar… Ama çok gariptir yıllar önce benim okuduğum Agatha Christie'nin bir polisiyesinde katil seyis (!) çıktı!!