Arama Logo

Erman Toroğlu: "Galatasaray'ın Türkiye'de gitmeye niyeti yok"
10
TOROĞLU'NDAN YORUMLAR
Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Süper Lig'in 14. haftasında Galatasaray ile Yeni Malatyaspor'un 0-0 berabere kaldığı karşılaşmayı A Spor'da yorumladı.
9
"BELLİ BİR TAKIM VARSA OYNAMALI"
Senin belli bir takımın varsa çıkar işini bitirirsin, sonra işini yaparsın. İkinci yarı sokması daha tehlikeli. İkinci yarı baskı gelince Malatya sertleşti.
8
"ŞAMPİYONLUKTAN AYRILIYOR"
Senin demek ki Türkiye'de gitmeye niyetin yok, belli oldu. Baksana, aradaki puan farkı kaç? Masadan ayrılıyor dostlar diye bir şarkı var, Türkiye Ligi'nde de şampiyonluktan ayrılıyorlar büyükler teker teker.
7
"KULÜBEDE OYUNCUSU YOK"
Oynadıkları futbol, futbol değil. İkinci yarı biraz oynadılar. Galatasaray takımında oynamayan oyuncular 11'de oynayacak oyuncular değiller. Yedekten girip de Galatasaray'ı kurtaracak oyuncu yok. Bir 11'i var, iyi bir 11 ama kulübede oyuncusu yok.
6
"MAÇA 11'DE BAŞLAMAK FARKLIDIR"
Maça 11'de başlamak ile sonra girmek arasında fark vardır. Ben maça 11'de başlamalıyım, havasını, kokusunu almalıyım. Ben sonradan 5 adam sokayım diye bekleme.
5
"POZİSYON PENALTI"
Topa müdahale sonrasında kontrolsüz bir şekilde indiriyor. Top taca ya da kornere gitse bir şey olmaz ama top, Emre'ye çarpıp önüne geliyor. Pozisyon penaltı.
4
"VAR ÇAĞIRMALIYDI"
VAR'daki hakemin kesinlikle çağırması gerekir. Sahadaki hakemlerin geneli korkak, VAR'dakiler çakallık yapıyorlar. Atilla Karaoğlan korkak, VAR'a bırakıyor.
3
"4 BÜYÜKLERİN ALEYHİNE OLDU"
Dünkü maçta da Hüseyin Göçek bir şey yapmadı, VAR idare etti maçı ama doğru idare etti. VAR'ın çıkması 4 büyüklerin aleyhine oldu. Bağıra çağıra götürürlerdi eskiden işi.
2
"VAR, FAAL HAKEM OLMAMALI"

VAR, faal hakem olmamalı. Oraya oturan, sahaya çıkmamalı. Orada bana gözlüklü hakem lazım, koşan adam lazım değil.

1
"DIAGNE'NİN HAREKETİ FAUL"

İptal edilen golde Ertaç ile Halil'in mücadelesinde bir şey yok ancak Diagne'nin Sadık'a yaptığı hareket faul.