Sporx Extra Arama Logo

Emre Kocadağ: "Galatasaray stadında şampiyonluk fark etmez"
7
G.SARAY MAÇINDA ŞAMPİYONLUK İHTİMALİ
Beşiktaş'ın 7-0'lık Hatayspor galibiyeti sonrasında önümüzdeki hafta oynayacağı Galatasaray maçında şampiyon olma ihtimali belirdi. Fenerbahçe'nin puan kaybı durumunda Beşiktaş'ın Galatasaray deplasmanında şampiyonluğunu ilan etme ihtimali bulunuyor. Bu bağlamda A Spor, siyah-beyazlı yönetimin, Fenerbahçe'nin Erzurumspor maçında puan kaybetmesi durumunda şampiyonluk kupasının TT Stadı'na getirilmesini isteyeceğini aktardı.
6
GALATASARAY MAÇINDA ŞAMPİYONLUK?
Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ da, bu ihtimal üzerine açıklamalarda bulundu. Karşılaşma sonunda mesaj veren Kocadağ, "Galatasaray stadında olmuş ya da başka bir yerde olmuş, ekstra bir motivasyon değil. Biz isterdik ki kendi stadımızda taraftarımızın önünde şampiyon olsaydık." dedi. İşte Emre Kocadağ'ın tüm sözleri...
5
"ANASININ AK SÜTÜ GİBİ HELAL"
7 günde 3. maç, bugün itibariyle fantastik bir skor var, uzun dönemdir 7-0 almadığımız bir sonuç. Hatay da bu sene ligin flaş ekiplerinden, zor ve stresli düşündüğümüz bir maçtı ama Beşiktaş takımı bugün gerçekten oynadığı oyun, inancı ve azmiyle saha içinde, bulunduğu noktayı ne kadar hak ettiğini ve anasının sütü gibi helal bir noktada olduğunu göstermiştir. Daha matematiksel olarak bitmiş bir şey yok, büyük avantaj sağladık, farkındayız, sonuna kadar koruyup şampiyon olmak istiyoruz. Taraftarlarımız bayrakları çıkardı ve ütülemeye başladı.
4
"SAHA İÇİNDE VE DIŞINDA MÜCADELE"
İddialı konuşmalar ve eleştiriler oldu, bize kırılanlar oldu belki, bizim Beşiktaş sevdamız ve kavgamız hiçbir zaman bitmez, bu sonuna kadar devam edecek bir konu. Beşiktaş hiçbir zaman altın tepside şampiyonluk görmemiştir, saha içinde mücadele etmiştir, saha dışında da mücadelesini vermiştir. Saha içinde ve dışında mücadelemiz sürecek.
3
ABOUBAKAR VE N'KOUDOU
Sezon boyunca bir sürü sakatlık yaşandı, önemli olan sahaya çıkan 11 kişinin bütün olması, birlikte mücadele vermesi. Eksikler artık bizim için önem arz etmiyor. Aboubakar da olabilir, N'Koudou'nun önemli bir şeyi olmadığını öğrendim, ikisi de MR'a girecek. Hocamız da 11 kişi sahaya çıkar, eksik yoktur dedi.
2
"LARIN'E HOCANIN ETKİSİ VAR"
Larin, hocamız ile farklı bir pozisyona geçti, hocanın performansının artışında büyük katkısı var. Bizim de inandığımız bir oyuncu oldu, sezon başında konuşmalar gerçekleştirdik. Geçen sene de Belçika'da iyi bir sezon geçirmişti. Hem takımdaki havanın etkisi, hem de hocanın onu kullandığı pozisyon nedeniyle performansı yükseldi diye düşünüyorum.
1
"BEŞİKTAŞ HER ZAMAN HAZIR"
Hatayspor'dan ertelemeyle alakalı talebimiz olmuştu, kabul görmedi. Beşiktaş'ın ne zaman istenirse sahada hazır olduğu ortaya çıktı. Bizim için gün fark etmiyor, bundan sonra da çıkar oynarız.