Sporx Extra Arama Logo

Dusko Tosic’in eşi Jelena ayrılıyor mu?
34

JELENA, İSTANBUL'A GELDİ

Beşiktaş'ın eski yıldızı Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, önceki gün İstanbul'a gelip moral depoladı. Anne acısını bir nebze de olsa unutmaya çalıştı.
33

İSTANBUL'DA KAFA DİNLEDİ

Arkadaşlarıyla oturup, boğaz havası aldı. Bol bol da alışveriş yaptı.

32

ÖZEL HAYATINDA KRİZ ÇIKTI

Ancak Jelena Karleusa'nın bu kez de özel hayatında sıkıntı çıktı.

31

TAKİPTEN ÇIKTILAR!

Bir süredir ayrılacağı konuşulan Sırp şarkıcı ve eşi Dusko Tosic'in sosyal medya hesaplarında birbirlerini takipten çıktıkları anlaşıldı.
30

AYRILIK İDDİASI ALEVLENDİ

Bu durum ayrılık iddialarını yeniden gündeme taşıdı.

29

SIRP BASINI: "BU YAZ AYRILIK..."

Sırp basını da ikilinin Sırbistan'ın başkenti Belgrad'taki evlerinde son kez buluşup konuşacaklarını ve çiftin bu yaz anlaşmalı olarak boşanacaklarını yazdı.
28

ÇOCUKLAR KİMDE KALACAK?

Çiftin çocuklarının ise annede kalacağı vurgulandı.

27

DAHA ÖNCE DE YAZILMIŞTI

Yine Sırp basını bundan dört ay önce ikilinin karşılıklı ihanet nedeniyle boşanacaklarını yazmıştı.

26

GÖRÜNTÜLER ÇIKMIŞTI

Daha sonra da Jelena'nın yasak aşkı Boşnak futbolcu Ognjen Vranjes ile olan samimi görüntüleri internete sızdırılmıştı.
25

TOSIC İÇİN DE İHANET İDDİASI

Sırp basını geçen aylarda; Tosic'in, Lazio'da forma giyen Filip Djordjevic'in eşi Jovana Djordjevic'e kancayı taktığını yazmıştı.
24

TATİL VİDEOLARI ŞOK ETTİ

Jelena Karleusa ve Boşnak futbolcu Ognjen Vranjes'in Yunanistan kaçamağında çektikleri tatil videoları herkesi şoka uğratmıştı.
23

SÜREKLİ MANŞETTELER

Sırp basını ihanet görüntülerini manşete taşımıştı.

22

SIRP MAFYASI PEŞİNDE

Bu arada Beşiktaş'tan ayrılan Dusko Tosic’in eşi Jelena, şimdi de eski yasak aşkı Ognjen Vranjes’in peşine Sırp mafyasını taktığı öne sürüldü. Hayatından endişe eden Boşnak oyuncu, ölüm tehditleri aldığını ve Jelena’nın ırkçılık yaptığını anlattı. (Saklambaç)
21

İHANET GÖRÜNTÜLERİ VARDI

Sırp basını geçtiğimiz aylarda Beşiktaş'tan ayrılan Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa'nın, kocasını Boşnak futbolcu Ognjen Vranjes ile aldattığını yazdı. İhanet görüntüleri de internette yayıldı.
20

ÖLÜM TEHDİDİ

Ancak Sırp şarkıcı, görüntelerin gerçek olmadığını açıkladı. Yine Sırpların iddiasına göre Jelena, görüntüleri yayınlattığı söylenen futbolcuya ölüm tehdidi yağdırdı. Genç oyuncuya, "Senin kariyerini ve hayatını bitireceğim" şeklinde mesajlar attı.
19

SIRP MAFYASI PEŞİNDE

2 milyon euro'luk tazminat davası açan futbolcu ise şimdi de Jelena'nın peşine Sırp mafyasını taktığını açıkladı. Takip edildiğini belirten genç oyuncu, tehdit mesajlarını da yayınladı. Hayatından endişe ettiğini vurguladı. Ayrıca, Jelena'nın bu olay üzerinden Sırpları ve Boşnakları birbirine düşürmeye çalıştığını söyledi. Ölüm tehditleri alan genç futbolcu, evden dışarı çıkmaya korkuyor.
18

17