Arama Logo

Derbiye scout yağmuru! Kim ve Szalai'yi izleyecekler...

Fenerbahçe’nin yıldız savunmacıları Kim ile Attila Szalai, Galatasaray maçında mercek altında olacak. İngiltere ve İspanya’dan en az beş kulüp iki lejyoner için İstanbul’a gelecek.
6
FENERBAHÇE, YOĞUN TALEPTEN BUNALMIŞ DURUMDA

Fenerbahçe, Avrupa devlerinin yoğun talebinden bunalmış durumda. Sarı lacivertli ekibin savunmasının sigortaları Kim Min Jae ile Attila Szalai’ye yönelik teklifler her gün biraz daha fazla kafa karıştırıyor.

5
PİYASALARI VE TALİPLERİ ARTIYOR

Fenerbahçe’deki başarılı performanslarını millî forma altında da sürdüren iki lejyonerin piyasası ve talipleri artıyor.

4
DERBİDE SCOUTLAR TRİBÜNDE OLACAK

Kim ile Szalai’yi devre arasında Fenerbahçe’de koparmak isteyen İngiliz ve İspanyol kulüpleri ciddiyetlerini Galatasaray maçına çıkarma yaparak gösterecek. Derbide scout’lar tribünde olacak.

3
AVRUPA DEVLERİ MAÇI İZLEYECEK

Szalai için yarışan Atletico Madrid, Sevilla ve Chelsea’nin yetkililerinin yanı sıra, Kim’i takip eden Tottenham ve Leicester’den scout’lar da Galatasaray karşılaşmasını takip edecek.

2
TEKLİFLER 20 MİLYON EURO'YU AŞARSA...

Fenerbahçe, şampiyonluk yolunda kritik öneme sahip iki oyuncuyu elden çıkarmak istemiyor. Ancak tekliflerin 20 milyon avroyu aşması hâlinde transferlerin gerçekleşmesi bekleniyor.

1
İNGİLİZLER BASTIRIYOR

İngiliz medyasına göre Chelsea, Szalai için 23 milyon avroyu gözden çıkardı, Tottenham da Kim için mutlu sona yakın. (Türkiye)