Arama Logo

Cemal Ersen'den Ali Koç yorumu!
6
ALİ KOÇ'UN SÖZLERİ İÇİN AÇIKLAMA

Cemal Ersen, Milliyet'te Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un perşembe günü basın toplantısında yaptığı açıklamaları değerlendirdi.

ALİ KOÇ'UN SÖZLERİ İÇİN AÇIKLAMA
5
ALİ KOÇ'UN G.SARAY MAÇI SÖZLERİ
"Fenerbahçe Başkanı Ali Koç perşembe günü basın toplantısında herkese ayar vermeye kalkarken, en dikkat çekici vurgusu, Galatasaray’ın Konyaspor deplasmanındaki maçıyla ilgiliydi."
ALİ KOÇ'UN G.SARAY MAÇI SÖZLERİ
4
ALİ KOÇ'UN O SÖZLERİ

"Ne dedi Ali Koç? "Konyaspor camiasını çok bilmem, ama hepimizin korktuğu bir konu var. Bu maça kesinlikle gözlemci yollanmasını istiyoruz. Konyaspor’dan dolayı değil, rakibinden dolayı bunu istiyoruz. Hem TFF’ye hem de UEFA’ya yazımızı yolladık. Endişemiz var." Sayın başkan net biçimde "şike" ihtimaline getirdi lafı."

ALİ KOÇ'UN O SÖZLERİ
3
"TEHLİKLELİ YERE GİDİYOR"

"Şike nasıl yapılır? İki taraflı. Biri alır, diğeri satar. Hırs aklın önüne geçince ağızdan çıkan cümleler tehlikeli yerlere gidiyor maalesef."

\
2
"SİNİRLERİNİ YIPRATMIŞ"
"Ali Koç, Konyaspor camiasını töhmet altında bırakan sözlerinin nereye varacağını düşünmemiş olamaz. Bu çok ağır bir ithamdır. Belli ki iç kulvarda Aziz Yıldırım, dışarıda Galatasaray ile mücadele etmek başkanın sinirlerini yıpratmış."
\
1
"40 YILDA BÖYLESİNİ GÖRMEDİM"

"O halde başka bir soru geliyor akıllara; Fenerbahçe’ye oynanmamış İstanbulspor maçını kazanma garantisini kim veriyor? Türk futbolu bu sezon yeteri kadar hırpalandı ve yaralandı. Yönetenleri ve paydaşları sayesinde saygıyı, sevgiyi, adaleti unuttuk. 40 yıllık spor gazetecisiyim, futbolun bu denli çirkinleştiğini görmedim. Siz de alın hayrını görün!"

\