Arama Logo

Burak Yılmaz: "Gol için nefes alıyorum"
6
BURAK YILMAZ'DAN AÇIKLAMALAR
Fransa Ligue 1 ekiplerinden Lille'in yıldızı Burak Yılmaz, Fransa'da bir röportaj verdi.
5
"AĞABEY ROLÜNE İNANMIYORUM"
"Lille taraftarları, size bir mesajım var. İçiniz rahat olsun. Ağabey rolüne inanmıyorum, sahada tüm oyuncular eşittir."
4
"BEŞİKTAŞ'TA, MİLLİ TAKIMDA KAPTAN OLMAK..."
Beşiktaş'ta kaptan olmak, milli takımda kaptan olmak değerli, gurur verici şeyler. Kaptan olarak sevdiğiniz takımla sahada olmak çocukluk hayalidir. Kaptan olmak sadece kol bandajı takmak değildir. Savaşmak, saygı duymak, sevgi göstermektir. Daha sonra saygı kazanırsınız. Ben bu onura sahip oldum. Bundan gurur duyuyorum.
3
"TRABZON'DA ŞEHİRDEN ANLARSINIZ"
Biliyorsunuz ki Türkiye'de maçlar, taraftarlar her şey çok gergin olur. Farklı bir kültür. Bir şey hep aklımdadır. Trabzonspor'da takım kazandığında tüm şehir mutluydu. Kaybettiğinde ise herkes üzgündü. Takımın kazanıp kazanmadığını sadece şehrin atmosferini hissederek anlayabilirsiniz.
2
"GOL İÇİN NEFES ALIYORUM"
Benim için derbide gol atmakla idmanda gol atmak arasında bir fark yok. Gol goldür, her biri aynı aynı değere ve anlama sahiptir. Bir golcüyü besleyen goldür. Ben gol atmak için nefes alıyorum. Beni heyecanlandıran da bu. Tabii geçen sezon ilk maçta attığım gol çok önemliydi. Lyon'a attığım gol var, ona paha biçilemez. Fransa Ligi şampiyonluğumuz için dönüm noktası olmuştu.
1
"İSMİM HAYKIRILDIĞINDA GÜÇ ALIYORUM"
Taraftarımızdan sosyal medyada her zaman güzel destekler aldım. Bu devam ediyor. Tek amacım onları mutlu etmek. Onların desteğini hissediyorum. Onlar için kazanmak, gol atmak istiyorum. Bana sevgilerini her zaman gösteriyorlar. Statta ismimi haykırdıklarında onlardan güç alıyorum, çok duygulanıyorum. O anda oynama, daha fazla gol atma hissi alıyorum. Umarım onları mutlu ederim.