Sporx Extra Arama Logo

Bilyoner'de Afrika Kupası bankoları (24 Haziran)
4

HEMEN OYNA, CANLI İZLE

Sporx iddaa ekibi günün seçimlerini belirledi. Bu maçları yorumlayan ekibimiz, Bilyoner'den kuponlarınızı yaparken dikkate almanız gereken tercihleri listeledi.  Şayet bir üyeliğiniz yoksa hemen şu bağlantı üzerinden hemen oluşturabilirsiniz. 

NOT: Bilyoner'de Afrika Uluslar Kupası'nı canlı ve şifresiz izleyebilirsiniz.
3

FİLDİŞİ SAHİLİ - G.AFRİKA [CANLI İZLE]

SİNAN BAYRAM:Afrika Uluslar Kupası D Grubu'nda Fildişi Sahili ile Güney Afrika karşı karşıya gelecekler. Grubun genel görünümüne baktığımızda bu iki ülkenin yanı sıra Fas ve Namibya yer alıyor. Elbette grupta Namibya hariç diğer üç ülkenin büyük bir mücadele vereceğini ön görüyoruz. Bence bu maç da erken final sayılabilecek tatta oynanacaktır. Sadece grubun değil turnuvanın favorilerinden olan Fildişi ve Güney Afrika için bence alınabilecek 1 puan bile kritik olabilir. Ben bu sebeplerden dolayı kontrollü bir maç bekliyorum. Alt seçimi bana çok makul bir tercihmiş gibi geliyor.

BİLYONER'DE BU MAÇA HEMEN OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN...

2

TUNUS - ANGOLA [CANLI İZLE]

SİNAN BAYRAM: Afrika Uluslar Kupası E Grubu'nda Tunus ile Angola karşı karşıya gelecekler. Gruptaki genel görünüme baktığımızda Tunus'un rakiplerine göre kadro kalitesi ile biraz daha öne çıktığını görüyoruz. Ancak her şeye rağmen hem Angola hem de Mali her an rakiplerine sıkıntı çıkartabilecek zorlu ekipler olarak göze çarpıyor. Ben ilk maçta işlerin kolay olmayacağını düşünsem de Tunus'un tecrübesi ile galibiyete daha yakın olduğuna inanıyorum. 1 seçimi ideal dururken alternatif arayan bahis severler de 2-3 gol seçimini kuponlarına yazabilirler.

BİLYONER'DE BU MAÇA HEMEN OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN...

1

MALİ - MORİTANYA [CANLI İZLE]

ERTAN ALİ UYAR:Afrika Uluslar Kupası'nda Mali ile Moritanya kozlarını paylaşacak. Grupta Tunus ile liderlik mücadelesi verecek olan Mali, ilk maçında Moritanya ile karşılaşacak. Hazırlık maçlarında yedek ağırlı bir kadroyla çıkan Mali, 2 maçta 1 beraberlik, 1 mağlubiyet aldı. Ancak turnuvanın ilk maçıyla birlikte hem kadro, hem konsantrasyon farklı bir seviyede olacaktır. İki takım arasında ciddi bir kalite farkı olduğunu vurgulamak gerekiyor. Mali, Moritanya engelini aşıp turnuvaya 3 puanla başlamayı başaracaktır.

BİLYONER'DE BU MAÇA HEMEN OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN...