Arama Logo

Bilal Meşe'den Okan Buruk yorumu!
6
BİLAL MEŞE'DEN OKAN BURUK YORUMU

Bilal Meşe, Milliyet'te Galatasaray ve Okan Buruk ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

BİLAL MEŞE'DEN OKAN BURUK YORUMU
5
"ARTIK USTALAR SINIFINDA"

"Süper Lig’deki zorlu maratonu noktaladık, şampiyonluk ipini Galatasaray göğüsledi, alkışı da, övgüyü de hak etti. Kuşkusuz bu büyük başarıda Okan Buruk’un müthiş katkıları var, o artık ustalar sınıfında... Teknik adamlık kariyerine biri Başakşehir’de olmak üzere toplam üç şampiyonluk sığdırdı."

\
4
"GÖZLERİME İNANAMADIM"

"Okan Buruk yerli hocalar için artık idoldur, örnektir...Ne var kiiiii!!!Sosyal medyaya bir görüntü düştü, şaşırdım, ‘yok canım olamaz’ dedim, montajdır falan, filan diye kendi kendime söylendim! Florya’da çekilen bu görüntüyü dakikalarca izledim, gözlerime, kulaklarıma inanamadım! Övgüler dizdiğimiz, baştacı yaptığımız Okan hoca, taraftarlarla tempo tutuyor!"

\
3
"HOCAM OLMAZ!"

"Örnek olması gereken Okan Buruk hocamız, taraftarların hakaretlerine eşlik ediyor, olmaz hocam olmaazzz! Anneler kutsaldır, kıymetlidir, bizlerin baştacıdır, asla bu tür kelimeleri hak etmiyorlar."

\
2
"BAŞARIYA GÖLGE DÜŞER"

"Büyük başarılara imza atabilirsiniz, rekorlar kırabilir, kupalar kaldırabilirsiniz fakat gerek yaşam biçiminizle, gerekse söylemlerinizle örnek olacaksanız, yoksa başarılarınıza gölge düşürürsünüz!"

\
1
"KELİMELER ÖRTÜŞMÜYOR"

"Olmadı hocam!!! Hocam, "İyiler mutlaka kazanır" diye bir sloganınız var, hatta tişörtlere yansıtmışsınız, buraya kadar her şey güzel. Ancak taraftarlarla kullandığın kelimeler, bununla hiç örtüşmüyor, bilesin!"

\