Arama Logo

Beşiktaş'tan Di Maria'ya ikna turları

Benfica’dan ayrılma kararı alan yıldız kanat oyuncusu Di Maria, sıradaki durağı için önceliği ülkesi Arjantin’e verdi... Bu gelişmenin ardından harekete geçen Beşiktaş Yönetimi, 36 yaşındaki futbolcuya 1 sene Siyah-Beyazlı formayı giydirmek için ikna turlarına başladı.
6
BEŞİKTAŞ'IN YILDIZ PLANI

Yeni sezonda yer alacakları 3 kulvarda da başarı hedefleyen Beşiktaş, 1 Temmuz’da başlayacak olan kampa yıldız yağdırmayı planlıyor. Bu süreçte kadrosunun hemen hemen yarısıyla yollarını ayıracak olan Kara Kartal, takımı birçok önemli yıldızla takviye etmeyi hedefliyor.

BEŞİKTAŞ'IN YILDIZ PLANI
5
EN BÜYÜK HEDEF DI MARIA

Transfer konusunda listesi hazır olan ve birçok futbolcuyla haftalar öncesinden temas kurup girişimlere başlayan idarecilerin, en büyük hedefi Angel Di Maria...

EN BÜYÜK HEDEF DI MARIA
4
YÖNETİM OLDUKÇA İSTEKLİ

Portekiz ekibi Benfica’yla yollarını ayıran Arjantinli kanat oyuncusunu kadrosuna kazandırmak için yoğun mesai harcayan yönetim, bu konuda oldukça istekli...

YÖNETİM OLDUKÇA İSTEKLİ
3
YOĞUN BASKI

Benfica’nın sözleşme yenileme talebine olumsuz yanıt veren 36 yaşındaki Di Maria’nın öncelikli hedefi, ülkesi Arjantin’e dönüp kariyerine burada son vermek... Ancak Beşiktaş Yönetimi ise yıldız isme 1 yıllığına Siyah-Beyazlı formayı giymesi için yoğun baskı yapıyor.

YOĞUN BASKI
2
İKNA TURLARI SÜRÜYOR

Oyuncu ve menajerine ikna turları süren Beşiktaş Yönetimi, dünyaca ünlü yıldızı kadrosuna kazandırıp transfer dönemine iddialı bir giriş yapmayı planlıyor.

İKNA TURLARI SÜRÜYOR
1
SEZON PERFORMANSI

Yıldız futbolcu Di Maria, Benfica formasıyla bu sezon 48 maçta 17 gol ve 15 asistle oynadı. (FanatiK)

SEZON PERFORMANSI