Arama Logo

Beşiktaş'ta Aboubakar'ın ayrılık şartı!
6
BEŞİKTAŞ VEDA ETMEK İSTİYOR

Yeni sezona şampiyonluk hedefini gerçekleştirecek güçlü bir kadroyla girmeyi hedefleyen Beşiktaş’ta bazı oyuncularla ise en kısa sürede yolların ayrılması planlanıyor. Bu isimlerin başında Vincent Aboubakar geliyor.

BEŞİKTAŞ VEDA ETMEK İSTİYOR
5
BEKLENTİ 3-4 MİLYON EURO

Siyah-beyazlı yönetim, taraftarların da takımda görmek istemediği Kamerunlu golcüyü 3-4 milyon euro bonservis bedeli karşılığında elden çıkarmanın hesaplarını yapıyor.

BEKLENTİ 3-4 MİLYON EURO
4
GREMIO REDDEDİLDİ

Brezilya’nın önde gelen kulüplerinden Gremio devre arasında Aboubakar için Beşiktaş’a resmi teklif yapmıştı. Ancak Gremio’nun bonservis teklifi siyah-beyazlılar tarafından yeterli bulunmamıştı.

GREMIO REDDEDİLDİ
3
AYRILIK KOLAY DEĞİL

Vincent Aboubakar, Beşiktaş’tan yıllık 3 milyon 150 bin euro garanti ücretin yanı sıra süreye bağlı olarak maç başına 12 bin euro alıyor. Siyah-beyazlı yönetim, 32 yaşındaki deneyimli oyuncuyu yüksek maliyeti ve yetersiz performansı yüzünden elden çıkarmak istese de bu planı hayata geçirmek kolay görünmüyor.

AYRILIK KOLAY DEĞİL
2
SORUN ÇIKARTABİLİR

Aboubakar’ın Beşiktaş’ta kazandığı ücreti yeniden cebine koyabileceği bir kulübe gitmek istediği öğrenildi. Tecrübeli futbolcunun bu seviyede bir teklif gelmemesi halinde ayrılık konusunda problem çıkarabileceği bildirildi. Yönetimin yeni teknik direktörün vereceği karara göre Aboubakar için yeni bir yol haritası belirleyebileceği de ifade edildi.

SORUN ÇIKARTABİLİR
1
SÖZLEŞME DURUMU

Beşiktaş'ta geride kalan sezonda 34 maçta süre bulan Aboubakar, 12 gol attı ve 3 asist yaptı. Aboubakar'ın Beşiktaş ile mevcut sözleşmesi 2025 yılına kadar devam ediyor. Kamerunlu golcünün kontratında uzatma opsiyonu da yer alıyor. [Milliyet]

SÖZLEŞME DURUMU