Arama Logo

Beşiktaş Savic'ten vazgeçmiyor!

Beşiktaş'ta yönetim, Atletico Madrid'in Karadağlı stoperi Stefan Savic'i kadroya katmak için çalışıyor. Siyah-Beyazlı kurmayların, oyuncunun menajeri ile kısa süre içinde masaya oturacağı belirlendi.
6
BEŞİKTAŞ, SAVIC'İ İSTİYOR
Gelecek sezonun transfer çalışmalarına erken başlayan Beşiktaş, Atletico Madrid'den ayrılma kararı alan Stefan Savic'i transfer etmek istiyor.
BEŞİKTAŞ, SAVIC'İ İSTİYOR
5
MASAYA OTURULACAK
Savunmaya kaliteli bir ismi dahil etmeyi hedefleyen siyah-beyazlılar, Stefan Savic için yoğun mesai içinde. Yönetimin kısa süre içerinde tecrübeli savunmacının menajeriyle masaya oturacağı ve oyuncunun şartları hakkında bilgi alacağı öğrenildi.
MASAYA OTURULACAK
4
AYRILMASINA KESİN GÖZLE BAKILIYOR
Karadağlı futbolcunun sezon sonunda İspanyol ekibinden ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. İki taraf arasında yapılacak görüşmeden sonra transferin olumlu ya da olumsuz anlamda şekillenmesi bekleniyor.
AYRILMASINA KESİN GÖZLE BAKILIYOR
3
BU SEZON SAVIC
Bu sezon Atletico formasıyla 33 maça çıkan tecrübeli stoper takımına skor katkısı sağlayamazken söz konusu karşılaşmalarda 6 sarı kart gördü.
BU SEZON SAVIC
2
İTALYA'DAN DA TEKLİFLER VAR

İspanyol ekibiyle 2025 yılına kadar kontratı bulunan oyuncuya İtalya'dan da teklifler olduğu gelen haberler arasında.

İTALYA'DAN DA TEKLİFLER VAR
1
FARKLI İSİMLER DE LİSTEDE

Savunmanın göbeğine tecrübeli bir ismi monte etmeyi hedefleyen siyah-beyazlılar, farklı isimler için de girişimlerini sürdürüyor. (Sabah)

FARKLI İSİMLER DE LİSTEDE