Arama Logo

Beşiktaş'ın hedefindeki 4 yıldız!

Beşiktaş, ara transfer döneminde kadroda büyük bir değişime gidecek... Teknik direktör Şenol Güneş’in talebi doğrultusunda takıma 4 takviyenin yapılması bekleniyor. Gündemde; 2 stoper, 1 sol bek ve bir de sağ kanat takviyesi var!
6
BEŞİKTAŞ'IN HEDEFİNDEKİ 4 İSİM

Sezona Valerien Ismael’le başlayan Beşiktaş'ta göreve Şenol Güneş’in gelmesi sonrasında yeni bir yapılanma için düğmeye basıldı. Yönetim, tecrübeli teknik adamın talebi doğrultusunda ara transfer dönemine 4 yeni takviyeyi yetiştirmeyi planlıyor. Tyler Boyd’la yolların ayrılmasının ardından Utku Yuvakuran’ı da devre arasında göndermesi beklenen Beşiktaş’ta, Welinton’ın bonservisiyle, Montero’nun da kiralık olarak ayrılması planlanıyor. Bu hamlelerle hem yabancı sınırında hem de bütçede yer açacak olan Kara Kartal’da hedefler belli...

5
ÇAĞLAR SÖYÜNCÜ PRESİ SÜRÜYOR

Yönetim, Leicester City’le sezon sonunda bitecek olan kontratını uzatmama kararı alan Çağlar Söyüncü için presini sürdürüyor. Siyah-Beyazlı idareciler, oyuncuyu yarım dönemlik kiralamaya ikna edip sonrasında Leicester’la pazarlıklara başlamayı amaçlıyor.

4
BRUNO MARTINS İÇİN 2 MİLYON €

Stoper hattı için Hollanda ekibi AZ Alkmaar’dan Bruno Martins Indi’yi de almayı amaçlayan yönetim, 30 yaşındaki oyuncu için çalışmalarına devam ediyor. Kartal’ın bu operasyon için 2 milyon Euro’luk bütçe ayırdığı kaydedildi.

3
SOL BEK İÇİN GÖZLER ENZO DIAZ'DA

Şenol Güneş’in, sol bekteki isimler; Artur Masuaku ve Umut Meraş’tan da memnun olmaması sonrası gözler, Arjantin ekibi Talleres’ten Enzo Diaz’a çevrildi. Kartal, 26 yaşındaki oyuncu için 2 milyon Dolar vermeye hazır...

2
ZIYECH İÇİN 3 MİLYON €'LUK PAKET

Hücum hattı için Chelsea’den Hakim Ziyech için girişimlerini sürdüren idarecilerin, deneyimli ismi yarım dönemliğine kiralamak için toplamda 3 milyon Euro’luk bir paket hazırlayabileceği kaydedildi.

1
ARA DÖNEME YETİŞTİRİLMELERİ PLANLANIYOR

Siyah-Beyazlılar, Şenol Güneş’in isteği sonrası 4 transferi, ara döneme yetiştirmeyi hedefliyor. (Fanatik)