Sporx Extra Arama Logo

Beşiktaş, Diego Costa'da sona geldi!

Beşiktaş, İspanyol yıldız Diego Costa ile yaptığı transfer görüşmelerinde sona geldi. Beşiktaş'ın Diego Costa'ya yaptığı teklif de ortaya çıktı.
5
BEŞİKTAŞ'TA DIEGO COSTA GELİŞMESİ

Beşiktaş’ta golcü transferi hız kazanmış durumda… Beşiktaş yönetiminin bir süredir görüşme halinde olduğu Diego Costa konusunda olumlu gelişmeler yaşandı.

4
TEKLİFİ KABUL ETTİ, SON KARAR ÇEBİ'NİN

Siyah-beyazlıların bonuslarla birlikte senelik 3 milyon Euro'luk maaş teklifini kabul ettiği öğrenilen İspanyol forvet için son kararı Başkan Ahmet Nur Çebi verecek.

3
BİRAZ DÜŞÜNECEK

Dünkü yönetim zirvesinde Diego Costa transferinin de konuşulduğu, Çebi'nin yüksek maliyet bakımından biraz düşüneceğini kurmaylarına ilettiği ifade edildi.

2
SICAK GELİŞMELER YAŞANACAK

Teknik Direktör Sergen Yalçın, Diego Costa transferinin gerçekleşmesi için yönetime rapor sunmuştu. 32 yaşındaki golcünün transferiyle ilgili önümüzdeki hafta sıcak gelişmeler yaşanması bekleniyor.

1
KRİZ YOK, İMZA VAR

Öte yandan Beşiktaş’ta beklenen dev zirve dün gerçekleşti. Siyah-beyazlıların Başkanı Ahmet Nur Çebi, Asbaşkan Emre Kocadağ ile birlikte Teknik Direktör Sergen Yalçın'la görüştü. Bu görüşmenin ardından Çebi, kulüp binasına geçti ve yöneticileri topladı. Sergen Yalçın'ın taleplerini dinleyen siyah-beyazlıların başkanı, imzaların en kısa sürede atılacağını kurmaylarına söyledi. Bu arada transferlerle ilgili Kocadağ'la görüşen başarılı hoca, takviye istediği bölgeleri tek tek söyledi. (Sözcü)