Arama Logo

Bertrand Traore, Başakşehir için geldi
9
TRAORE İÇİN SON AŞAMA

Spor Toto Süper Lig takımlarından Medipol Başakşehir, Premier Lig takımlarından Aston Villa'da forma giyen Bertrand Traore’nin transferinde sona geldi.

TRAORE İÇİN SON AŞAMA
8
İSTANBUL'A GELDİ

Başakşehir, Bertrand Traore'yi İstanbul'a getirdi.

 
İSTANBUL'A GELDİ
7
"BAŞAKŞEHİR'İ İSTEDİM"

Basın mensuplarına havalimanında açıklama yapan Bertrand Traore "Burada olduğum için çok mutluyum. Bir an önce takımla tanışmak istiyorum. Başakşehir, benim adıma çok net bir tercih. Beni isteyen çok kulüp vardı. Düşünmek için çok vaktim oldu. Başakşehir'e gelmek istedim. Kulübü iyi tanıyan insanlarla görüştüm. Daha önceden de Başakşehir'i tanıyordum. Emre Belözoğlu'nu tanıyordum, burada oynamış oyuncuları tanıyordum." dedi.

\
6
"NEWTON VE ADEBAYOR..."

Başakşehir'in Strateji ve Planlama Direktörü Eddie Newton ile görüştüğünü söyleyen Traore "Eddie Newton'ı çok küçük yaştan beri tanıyorum. Onunla konuştuk ve kulüple ilgili güzel şeyler söyledi. Emmanuel Adebayor ile de konuştum." açıklamasını yaptı.

\
5
"EN İYİSİNİ YAPACAĞIM"

Bertrand Traore ayrıca "Başakşehir'de en iyi performansımı göstermek istiyorum. Birçok pozisyonda oynuyorum. Saha içerisinde en iyisini yapacağım." ifadelerini kullandı.

\
4
250 BİN EUROYA KİRALAMA
Medipol Başakşehir, 26 yaşındaki Burkina Fasolu hücum oyuncusunun kiralanması için Aston Villa ile 250 bin euro karşılığında anlaşmaya vardı. Anlaşmada satın alma maddesinin de olduğu ortaya çıktı.
250 BİN EUROYA KİRALAMA
3
İMZA TÖRENİ YAPILACAK

Medipol Başakşehir gelecek hafta Bertrand Traore için basının önünde imza töreni düzenleyecek.

İMZA TÖRENİ YAPILACAK
2
GEÇEN YIL 10 MAÇTA OYNADI

Geçtiğimiz sezon sadece 10 maçta forma giyen Traore, Türkiye'de yeniden eski günlerine dönmek için mücadele edecek.

GEÇEN YIL 10 MAÇTA OYNADI
1
PİYASA DEĞERİ 16M€

Asıl mevkisi sağ kanat olmasına rağmen santrfor ve sol kanatta da forma giyen Traore'nin Aston Villa ile 2 yıl daha kontratı bulunuyor. Traore'nin güncel piyasa değeri 16 milyon euro olarak gösteriliyor.

PİYASA DEĞERİ 16M€