Sporx Extra Arama Logo

Barcelona Başkanı'ndan Messi açıklaması
8
MESSI VE GÜNDEM!
Barcelona Başkanı Josep Maria Bartomeu, kulübün gündemi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Ernesto Valverde'nin yerine göreve gelen Setien'i önümüzdeki sezon da takımın başında olma ihtimalinin yüksek olduğunu söyleyen Bartomeu, ayrılık iddiaları yazılan Lionel Messi ile ilgili de açıklamada bulundu.
7
"SETIEN SENEYE DE KALACAK"
"Quique Setien ligin geri kalan maçlarında ve Şampiyonlar Ligi'nde takımın başında olacak. Onunla yaptığımız sözleşmeyi tamamlamak istiyoruz. Yakın zamanda gelecek adına planlarımızı konuştuğumuz bir toplantı yaptık. Zaman zaman yeni teknik direktör aramadığımızı tekrarlıyorum. Bu konuyla iligli kulüpte Eric Abidal ve Ramon Planes var."
6
"XAVI ER YA DA GEÇ GELECEK"
"Xavi er ya da geç Barcelona'da teknik direktörlük yapacak, bu çok açık. Ancak şu anda bir teknik direktör aramıyoruz. Valverde'nin ayrılmasından pişman olmadım çünkü bir değişikliğe ihtiyacımız vardı.""
5
"VAR KRİTERLERİ DAHA NET OLMALI"
"Ligi kazanmak için her zaman bir ihtimal vardır, yarışı bırakmıyoruz. Son dakikaya kadar savaşmalısınız ki futbolcularımız da zaten mücadeleyi bırakmadıklarını gösteriyor. Liderliği kaybetmemize neden olan bazı sorunlar yaşadık, VAR da bunu daha da zorlaştırmadı. VAR'da kriterlerin daha net olmasını istiyoruz. Teknolojiden yanayız."
4
NEYMAR YENİDEN GELECEK Mİ?
"Neymar'ın transfer piyasasına PSG tarafından sunulacağını sanmıyorum. Bu sezon takımlar çok para kaybetti"
3
BARCELONA - LAUTARO GÖRÜŞMELERİ
"Lautaro için Inter ile görüştük ama sonra görüşmeler durdu. Sezonun nasıl biteceğini görmek istiyoruz"
2
"MESSI İLE PÜRÜZSÜZ İLİŞKİMİZ YOK"
"Messi'nin sözleşmesi gelecek Haziran'da sona eriyor. 2-3 yıl daha oynayacak durumda kendisi. Bence sözleşme yenileyecek. Bu birlikteliğin devam edeceğine dair şüphem yok. İlişkimiz pürüzsüz değil ama karşılıklı bir öfkemiz de yok. Maaşların azaltılması ile ilgili konunun dışarı çıkmasının nedeni kulüpteki bazı insanların çok fazla konuşmasıdır, şimdi ise o kişiler burada değiller"
1
NOU CAMP'A İSİM SPONSORU GELİYOR
"Nou Camp'a isim sponsoru olması için uluslararası 2 şirketle görüşmelerimizi sonlandırıyoruz. Gelecek sezo Nou Camp'ın isminde değişiklik olabilir"