Arama Logo

Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a sert tepki!
26
AZİZ YILDIRIM'DAN AÇIKLAMA!

Aziz Yıldırım, Silivri ve Çevre Dernekler Buluşması'nda dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

AZİZ YILDIRIM'DAN AÇIKLAMA!
25
"F.BAHÇE'DEN BAŞKASI OYNAMAZ"

"Gelince ilk iş olarak Bahçeşehir Basketbol'un sözleşmesini feshedeceğim. Onların eski tweetlerini gördüm. Fenerbahçe’nin sahasında Fenerbahçe’den başka kimse oynayamaz."

\
24
"BORCU YAZIYOR, GELİRİ YAZMIYOR"

"Borcu sayıyorlar ama gelirleri bana yazmıyorlar. Stadı 100 milyon dolara yaptık, Yılda 40 milyon dolar geliyor. Borcu yazıyorsun, onu da bana yaz."

\
23
"ŞAMPİYONLUK SÖZÜ VERİYORUM"

"Şampiyonluk sözü vermiyorum" diyor, "Ben varken şampiyon yapmayacaklar" diyor. Neden adaysın o zaman? Ben şampiyonluk sözü veriyorum."

\
22
"BEN VARKEN VEREMEDİLER"

"İzmir çetesi var. Çeteyi biliyorsun; sen Fenerbahçe başkanısın, kökünü kurut. Ben varken Özgür Yankaya gelemez dedim, 5 yıl gelemedi. Ben gittim, hemen bizim maça verdiler."

\
21
"YÖNETİM İYİ İŞLER DE YAPTI"

"Yönetimin yaptıkları iyi şeyler için teşekkürler. Fenerbahçeliler olarak mutlu oluyoruz."

\
20
"ŞAMPİYON YAPMAYA GELİYORUZ"

"Fenerbahçe en büyüktür. Bunun herkesin farkında olması lazım. Çocuklarımız artık mutlu olmalı, okullarına rahat rahat gitmeli. Biz Fenerbahçe’yi şampiyon yapmaya geliyoruz."

\
19
"MAL SATIŞI YOK"

Genel kuruldaki mal satışına dair maddelere karşıyım çünkü kulübün mallarının satışının yetkisini 3 yıl boyunca yönetime veriyorlar. Mal satışı yok; mal kulübündür. Tek tek projelerin varsa bunları sunarsın, ona göre oylarız, ama tek tek oylayın.

\
18
"G.SARAY KAYBETSİN"

"Önemli olan Fenerbahçe'nin şampiyonluğudur. Galatasaray kaybetsin, biz kazanalım."

\
17
"GETİRİN BEN YAPAYIM" DEDİM"

2 gün önce Murat Ülker'le beraberdik, sohbet ettik. Seçim için değil, iş hayatı şu bu. Ona orada Ataşehir’deki arsa konusunu açtım, "Ne yaptınız kulüple?" dedim. "Duruyor orada," dedi. "Peki," dedim. "Biz yönetime gelirsek 2018'de planladığımız gibi yapar mıyız projeyi? 70-80 milyon Euro getirisi var." Gelince onu hemen hayata geçireceğiz. Oradaki kolejin depremden dolayı yıkılması gerekiyor. Ben bunlara söyledim, 5 milyon Euro tutuyor, bırakın ben yapayım. "Yapamazsın," vs. dediler. Dedim, getirin imzalayayım, yapmadılar.

\
16
"BANKALAR BİRLİĞİ'Nİ HALLEDECEĞİM"

Bankalar Birliği'ni 2 seneye halledeceğim. 1959 şampiyonlukları için notere gideceğim.

\
15
"ÖNCE DÜŞMANI BELİRLEYECEĞİZ"

İçerde Fenerbahçe’li olmayan çok üye var. Önce düşmanın kim olduğunu belirleyeceğiz, sonra savaş açacağız. Bir aday olalım, toparlayabilirsek bir dönem yapalım, ama sonra siz artık çıkın ve aday olun. Para var, korkmayın.

\
14
"FENERBAHÇE'YE SAHİP ÇIKIN"

Yalvarıyorum, Fenerbahçe'ye sahip çıkın. yönetimi inceleyin ve öyle karar verin, lütfen. Bakın, görün ve ses verin. Biz 3 Temmuz'da nasıl ses verdik, hatırlayın. Rakip şampiyon oluyor, aday çıkıyor; bizde neden çıkmıyor? Ben mecburiyetten aday oldum, bir daha çıkmam.

\
13
"ZARARLI ÇIKACAK, BİLİYOR"

Buradan çağrım şudur: O, 3 arkadaşını versin, ben de 3 arkadaşımı. Mal varlığının değeri budur ve arada senin yönünde zarar var. Ben hepsini öderim. Bunu Temmuz'da söyledim ama zararlı çıkacağını biliyor, yapmıyor.

\
12
"SİZE SALLADI CEVAP VEREMEDİNİZ"

"Bana diyor ki Galatasaray Başkanı ile çıksın. Ya, adam size bundan önce salladı salladı, cevap veremediniz. Bir sayfa yazı yazdım, sinek ikili. Konu kapandı, cevap veremediler."

\
11
"SAYGILI OLACAKSINIZ"

Soru: Hedef 1 milyon üye dedik ama bu üyelik ücretleri ile nasıl olacak? Bu ücretler konuşulurken kavga çıktı kongrede, yine üstümüze atlayacaktı..

Aziz Yıldırım: "Öyle deme, başkanınız o, başkanınıza saygılı olacaksınız."

\
10
ERGİN ATAMAN YORUMU

Öte yandan Lüleburgaz ziyaretinde açıklamalarda bulunan Yıldlrım, şu sözleri sarf ett; "Ergin Ataman’ın hareketleri çok ama çok yanlış."

ERGİN ATAMAN YORUMU
9
"ALİ KOÇ SAKİN OLSUN"

Onlar tahrik ediyor, benim bağırıp çağırmamı istiyorlar. Bunun uğraşındalar. Dün akşamki lafları kızgınlıktan söylüyor, beni tahrik etmeye çalışıyor. Benim zamanımda da hatalar oldu ama 3 senede bir şampiyon oluyorduk. Biz onu 2018’de de tahrik edecek şekilde konuşmadık. Sakin olsun. Hepimiz Fenerbahçe’ye hizmet için buradayız.

\