Sporx Extra Arama Logo

Ayhan Akman: "F.Bahçe Kadıköy'e geldiğini belli etti"
8
AYHAN AKMAN'IN AÇIKLAMALARI
Ayhan Akman TRTSpor'da Fenerbahçe - Erzurumspor maçını yorumladı.
7
"EMRE HOCA İLE BAŞKA KIVAMA GELDİ"
"Oyun mantelitesi de Emre hoca ile başka bir kıvama geldi. Kaliteli ayaklar sahadaydı. Mert, Mesut, Pelkas, Sosa. Bol orta sahalı ve az top kaybıyla oynayan bir orta saha bu. Topu verdiğiniz zaman topu kaybetmeyen bir takım Fenerbahçe"
6
"BEŞİKTAŞ'IN MAÇI VE İLK 15 DAKİKA"
"Ben uzun zamandır hatta Avrupa'da da izlemediğim 45 dakika izledim Beşiktaş maçında. Bu maçta da ilk 15 dakikada da öyle bir maç izledim. Müthiş başladı Fenerbahçe. Muhteşem gol hazırlıkları oldu."
5
"KADIKÖY'E GELDİĞİNİ BELLİ ETTİLER"
"Fenerbahçe bu maça kafaca çok iyi hazırlanmış. Erzurumspor'a Kadıköy'e geldiğini belli eden bir Fenerbahçe vardı. Şampiyonluk yarışındaki rakiplerim kazanmış ben de kazanmak istiyorum mesajını ilk dakikadan itibaren verdi."
4
"2. YARIDA RÖLANTİ NORMAL"
"2. yarıda da yeterli olduğunu bildiğiniz zaman böyle düşüşler olabilir. İdare etme yoluna gidip rölantiye alarak bir düşünce ile oynadılar. Yorgunluklar da etkiliydi."
3
"İRFAN VE OZAN'I ÇOK BEĞENDİM"
"Ozan ve İrfan'ı çok beğendim. İrfan fizik olarak da üst düzeye çıkmış. Pelkas her zamanki gibiydi. Soldan merkeze doğru girdiğinde her pozisyonunda vardı. Mert Hakan da bence görevini yapan oyunculardan oldu. Valencia son haftalara gelince kendisini gösterdi.""
2
"EMRE HOCADAN SONRA EN BÜYÜK FARK.."
"Emre Belözoğlu geldiğinden beri olan en büyük fark ön alanda baskı oldu. Topu kaybettiği yerde baskı yapmaya başladılar."
1
"İÇERİDE ÖN ALAN BASKISI ŞART"

"Pelkas, Mert, Mesut, Sosa. Bu oyuncu grubu oynadıklarından da memnun değildi. Seyredenler de iyi futbol izleyemedi. Şu maçın 30 şu maçın 45 dakikası diyerek konuşuyorduk hep. İçeride oynadığınız maçlarda mutlaka ön alan baskısı yapmanız lazım."